Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lehet a kutyámnak lábszaga?

Miért lehet a kutyámnak lábszaga?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon bizarrul hangzik, de büdös a lába :D

Nem elviselhetetlenül, de többször érzem, amikor felemelem, megszagoltam, nem akartam elhinni, de lábszaga van (kistestű fajtiszta kutya).


2012. szept. 20. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mosd meg a virgácsait... vagy már ez megvolt és mégis lábszagú? milyen szagot érzel konkrétan?
2012. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az enyémnek is van lábszaga, de nem csodálom ha egész nap azon jár és még cipő, zokni sincs rajta:D

Amúgy nem tom mért van szaga :D

2012. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

5-6 hetente jár kutyakozmetikushoz, nyáron többször mi is megfürdettük itthon, szóval higiéniai oka nem lehet.

Hát ilyen rendes kis lábszagot érzek, mint egy embernek, egy viszonylag új cipőben.

Elképzelhető, hogy izzad a lába..?

2012. szept. 20. 22:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Wow, akkor nem az én kutyám gyári hibás :D Az ő tappancsa is lábszagú :D
2012. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyedül a basseteknek és a blooshoundoknak van izzadsága mirigye a talpán a többi kutyának nem lehet.
2012. szept. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
minden kutyának van és a macskáknak is
2012. szept. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Tudtomal a kutya egyetlen testrénye ahol van izzadság mirigy az a talpa.. Ott és a nyelvén párologtat.
2012. szept. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem csak az enyéimnek van, nem zavaró, őket sem zavarja gondolom, csak érdekes, azért kérdeztem :)
2012. szept. 21. 11:44
 9/14 anonim válasza:
Törpetacskó és palotapincsi. Mindkettőjüknek lábszaga volt! :)
2012. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Tudtomal a kutya egyetlen testrénye ahol van izzadság mirigy az a talpa.. Ott és a nyelvén párologtat."


Ez így van.

2012. szept. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!