Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 11 hetes mini yorkshir...

Vera10 kérdése:

Van egy 11 hetes mini yorkshire terrier kutyám és el szeretném adni. Mennyért tudom eladni?

Figyelt kérdés
Törzskönyv nélküli.
2012. szept. 21. 08:05
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
88%

"na sok okos idefigyeljetek adtam el kutyát törzskönyvvel ivartalanítva!!!! És 3 hónap múlva a kölykeit árulták törzskönyvvel, győztes vérvonalból győzte szülőktől!"


Hogy lehet ivartalanított kutyának kölyke?

2012. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:55

Nem vagy tenyésztő, az tuti.Csak a papírt használták fel.

Amúgy nem kell a szerződést annyira favorizálni. Sok ember T...ik rá. A tenyésztő meg menjen perelni? A mai bírósági helyzet mellett?

2012. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Majd akkor adok én is oda ingyen kutyát,főleg fajtatisztát,majd akkor hogyha nekem is adnak ingyen fajtatisztát a két szép szememért! Törzskönyv nélkül vásároltam egy mini yorkshire terrier 71000 forintért,akkor majd biztos oda adom ingyen vagy 15000-16000 ezer forintért ugye??!! Majd ha piros hó esik! :D És a leg első kommentelőnek üzenem hogy:azért adom el mert sok kutyám van,és ezen a kiskutyán kívűl,van még 2 yorkshire terrierem. az anya és az apa!
2012. szept. 21. 15:18
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
71ezer forint egy tk nélküli, selejtes kutyáért? Még jó h nem fáj a hülyeség, mert komoly mennyiségű morfiumot kéne szedned...
2012. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
19%

Csúnya és bunkó dolog más kutyáját selejtesnek beállítani!


És tényleg nem vagyok tenyésztő nagyon ritkán van almom , mert mint írtam NEM éri meg Magyarországon kutyát eladni a sok szaporító miatt !!! Én csak a kiállításokba tolom a pénzt....

2012. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Várj most jól értem hogy az anya és az apa is a tiéd de a kicsit 71 ezer forintért vetted? Vagy ez hogy van ?:D
2012. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem felel meg a standard előírásainak, az bizony selejtes. Nem azt mondtam h nem kutya, meg hogy meg kell ölni, de selejtes, ha tetszik, ha nem.
2012. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Na, itt a másik okos. Kezet foghatsz Terezával...Komolyan, annyira buták vagytok ti ketten. Nem értitek meg, hogy nincs mini yorki? Aki meg itt pattog, hogy néha szaporítja a kutyáját, az jobban tenné, ha azzal dicsekedne, hogy ivartalanítja. Ennyi hülyét egy helyen. Komolyan fizikai fájdalmat okoz a butaságotok. Itt kapálóztok, nem veszitek észre, hogy kb 10 ember ellenetek van? Na, nekik van igazuk!
2012. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
"kedves" kérdező. Te szerintem ne kérdőjelezd meg más állatszeretét, amíg úgy tekintesz a kutyákra, mint használati tárgyakra, és haszonszerzési lehetőségre. És mielőtt elkezdenél győzködni, hogy te igenis szereted, meg hát ennél jobb sorsa nem lehetne egy kutyának sem, mint a tiéidnek, előre kérlek, ne fáraszd magad. NEM FOGSZ meggyőzni, mert egy gerinctelen kis féregnek tartalak, aki még ráadásul buta is.
2012. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Először is fogj egy nyelvtankönyvet a kezedbe újra:) Másodszor itt senki nem ítéli el a normális tenyésztőket és menhelyeket, csak a szaporítókat. A menhelyek pont befogadják az olyan kutyusokat, akik a ti hibátok miatt kerülnek utcára, mert össze-vissza szaporítjátok a kutyákat, lesz@rjátok, hogy beteg lesz e vagy sem, kihez kerül, csak legyen belőle pénz, nem gondoltok önző módon senki másra csak magatokra. Úgy hogy fogd csak vissza magad, mert itt neked nem osztottak lapot, undorító amit műveltek mindketten.
2012. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!