Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jo otlet lenne nekem egy...

Jo otlet lenne nekem egy ilyen fajtaju kutya, ha?

Figyelt kérdés

Kislany korom ota rajongok a Szamojed kutyakert. Nagyon szeretnek egyet csak olvasok rola pozitivat-nega

tivat. Az hatrany, hogy tarsas hazban elek? Mennyire vedlik? Igaz, hogy nagyon sokat ugat? Ha van tapasztalatok errol a fajtarol, irnatok egy-ket dolgot?



2012. szept. 21. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Na most ha kicsi korod óta rajongsz értük, de még ezeknek nem volt időd utánanézni, akkor valójában miről beszélünk? Kezdd előről a kutyaválasztást, mintha gőzöd sem lenne arról, hogy ez a fajta a világon van.
2012. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
samoyeded lehet,ha utána nézel alaposan neten szakkönyvekbe.Fésülni kell és nyírni kozmetikushoz vinni, hetente, vagy 2 hetente.Igaz valamennyire, hogy ugat de minden kutya ugat.társasházba laksz,nem hátrány
2012. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szép kutya a szamojéd, de van vele gond. Társasház nem gond, a városban is van egy szamojéd mindig hűsöl az erkélyen. Mivel dús hosszú szőrű, ezért jócskán vedlik, gondolom én, mivel nekem nincsen szamojédem. Azt viszont hallottam hogy eléggé szeretnek csaholni, ezért ha szobában lakna, le kell szoktatni erről. Mozogni nagyon szeret, az a bizonyos szamojéd aki itt lakik nem messze mindig sétál. A minap is esett az eső, de ő a gazdijával lelkesen apportírozott a határban. arra megyek el mindig láttam őket.
2012. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!