Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá anyukámat,...

Hogyan vegyem rá anyukámat, hogy vegyen társasházba egy tacskót?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
jól tanulsz,vagy segitesz neki a házimunkába.Megigéred neki,hogy te fogod gondozni a kutyát
2012. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Először is az a kérdés miért nem akar kutyát.
2012. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Huhh! Társasházba tacsit?:D Labradorom van panelba egy gond nélkül!:D De tacskót nem vállalnék be:D A tacsi kotorék eb:D azaz szeret ásni kaparni:D hamar letud amorizálni szerintem egy házat:D
2012. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát az jó kérdés, hogy miért nem akar kutyát!!Csak azt mondja,hogy NEM,ÉS NEM!!:(
2012. szept. 23. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet furcsán hangzik de én is pont egy kertes társasházba akartam tacskót venni még régen, de szerintem reménytelen, ne próbáld meg.

A szomszédok állandóan szemétkedni fognak veled és kutyáddal is. Mindenért mennek majd panaszkodni, beleértve a kutyaugatást, ásást, rágcsálást és jóformán minden egyes élő cselekvésre utaló jelet. Amit a kutyával művelnek, az már csak a jóindulatukon múlik.

Ha nincs elkerített hely neki, ahonnan nem tud kijönni járkálni fog a lépcsőházban és garázsok közt (ha van) és nem várhatod el minden szomszédtól, hogy figyeljenek nehogy kiszökjön.

Az ilyenek előtt jól át kell gondolni, hogy tényleg szükséged van-e egy kutyára egy olyan helyre, az első fellángolásból hozott döntések sosem jók és később szinte kivétel nélkül megbánod.

Lehet, hogy pesszimistának tűnik, de szerintem törődj bele. Szüleid se fogják megengedni.

2012. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is társasházban lakunk, és tacskónk van, de a világon semmi baj nincs vele. Szerintem nevelés, és foglalkozás kérdése az egész!
2012. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk volt egy tacsink, semmi gond nem volt vele, nem rágott szét semmit, ugatott ha jött vki mint általában minden kutya, de a szomszédoknak nem volt vele gondja. Egyik bnőmnek 2 nagytestű kutyája van panelban és van egy néni aki mindig mocskos dolgokat üvöltözik h "gyilkos kutyák" meg ilyenek mikor tök barátságosak a tacskó egyébként nagyon nem szereti az idegeneket azt is szokták mondani a tacsira, h hamis. Egyébként nagyon okosak most is van egy tacskóm ő sem szereti az idegeneket, nehezen barátkozik "új" emberekkel, van egy spániel keverékünk is ő mindenkinek hanyatt dobja magát. :) Ha tisztában vagy azzal, h a általában milyen a tacskók jelleme és még mindig ezt a fajtát szeretnéd, akkor (ahogyan anno én is így győztem meg anyát) mindig leviszem sétálni, feltakarítok utána ha bepiszkít, fizetem az oltásokat... és ehhez hasonlók, de ezeket nem csak mondani kell hanem komolyan is gondolni.
2012. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy 3 hónapos szálkás tacsim van. Nincs sok gond vele egész nyugodt kutya.a papucsokat sajnos szereti! mi kertesházban lakunk ,de most még bent tartjuk8majd kkint fog aludni ha majd megnő.
2012. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy tacskóm szerintem nem való társasházba mert bárki megy el az ajtó előtt elkezd ugatni.Szerintem ha mindenáron tacskót akarsz inkább keveréket lehet ,hogy az halkab. Mond azt az anyukádnak hogy szófogadó és nem hullajtja sokat a szőrét
2012. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak tacsit nem akar vagy egyáltalán kutyát?
2012. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!