Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Klikkeres séta?

Klikkeres séta?

Figyelt kérdés
Ha a bal kezemben van a póráz, akkor melyikben van a klikker és melyikbe a jutifalat?
2012. szept. 22. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ahogy kényelmes :D Mondjuk én úgy fogom a pórázt, hogy jobb kézben a póráz vége, magam előtt átvezetve a ballal is fogom.

Azt hiszem a jobb kezemben lenne a klikker, jutifalat meg...valahol:) Legyen a bal zsebedben, a kutyához közelebb, és olyan zsebbe tedd, ahonnan könnyű kivenni.

2012. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kaja nyugodtan lehet jutifalattartóban, kiveszed két ujjal, ha klikkeltél.
2012. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell folyton a kezedben legyen a klikker:) Nálunk pl. vannak séta vagy szaladgálás fázisok, és vannak 5-10 perces tanítás fázisok. Na ilyenkor veszem a klikkert a jobb kezembe, addig a jutifalat-tartó külön rekeszében van. A jutifalat- mily meglepő- szintén a jutifalat-tartóban van:) Ezt bal kézzel (két ujjal kicsippentve) adom a kutyának, és a póráz is a bal kezemben van.
2012. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem általában a klikker a jobb kezemen lóg, ha séta közben használom, akkor általában nem a hüvelykujjammal nyomkodom, hanem a tenyerembe rejtem és a kis ujjammal (nyomógombos, így nem túl nehéz). A jutalomfalat szintén a jobb kezemben, amit a jobb oldalamon lévő tartóból veszek ki, de 1-2falat általában mindig van nálam, így nem kell kotorászni. Póráz meg a bal kezemben, de olyan is előfordult nem egyszer, hogy ráakasztottam a jobb csuklómra és a ballal csak korrigáltam.

Ha menetelést gyakoroljuk városban, akkor a póráz a jobb kezemben, a klikker szintén, de a jutalomfalat a balban.

2012. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!