Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Klikkerképzéses könyeveket...

Klikkerképzéses könyeveket hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Igazából Vámosi-Nagy Nóra Klikk! című könyvét néztem, de sehol sem lehet már megvenni, hátha ti tudtok valami helyet. Ha nem, más kezdő klikkeres könyvek is érdekelnek!

#könyv #kutya #klikker #vámosi-nagy
2012. szept. 23. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Én az Alexandrába vettem.

[link]

2012. szept. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott már sajnos nincs, se az iponban, booklineon, libriben, ezeket már néztem.
2012. szept. 23. 14:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam a kiadó boltjában megkérdezni, de nem nagyon akarnak már egy ideje válaszolni..
2012. szept. 23. 14:14
 4/8 Hovarju ***** válasza:
Én is az alexandrában vettem, de ha ott már nincs próbálkozz a vakkantó.hu oldalon
2012. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hovarju ***** válasza:
Ha a vakkantó oldalán sem találod, akkor irj nekik üzenetet. Biztosan tudnak majd segíteni (hátha hamarabb válaszolnak)
2012. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mármint a vakkantótól kérdeztem meg, azt a kutyasuli kft üzemelteti, nem? Mindegy is, szóval ők nem válaszoltak.
2012. szept. 23. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én vagy 3 hete vettem az Alexandrába, igaz nem pesten.
2012. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vakkantóban a klikk jelenleg elfogyott. Kutyás boltokban érdemes megnézni. Fressnapf-ben sincs már vagyis csak a meglévő készletet adják már el. Menyél be bármilyen könyves boltba ahol jársz és kérdezd meg.
2012. szept. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!