Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Happy dog medium babyrol...

Katalin79 kérdése:

Happy dog medium babyrol váltanék acana vagy orijen?

Figyelt kérdés
valami laktatobb jominöségü táppal szeretném keverni az eddigi tápját,mert nem nagyon lakik jol tölle,megeszi aztán megy keresi a kaját :-) a kimért adggal etetem 4x egy nap de nem lekik jol tölle, féreg már nincs igazi kis duci:-) melyik tápot ajánlanátok? http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3450882-5-het..
2012. szept. 23. 14:13
 1/5 Maxitabi ***** válasza:

Szia,

először is örülök, hogy a kis harcos jól van...

Megnéztem, az orijen puppynak a legmagasabb az energiatartalma. Mi azon neveltük fel a kutyánkat, nagyon szép lett és nem volt duci sem, inkább szálkás.(Most is)

DE! Mivel gabonamentes és gyógynövényes táp, nem minden kutya bírja ezt a kaját-hasmenés, bélgyulladás lehet. Ezért keverd és az elején csak nagyon kevés legyen a régi táphoz, majd kb 2 hétig fokozatosan növeld a mennyiséget. Teljesen ne hagyd el a régit, mert nem szabad sűrűn váltani kis korban -nem alakult ki még az emésztési rendszere. De jó az acana puppy és a pacifica is. Vagy a brit care esetleg.Hajrá!

2012. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jól van a kis kutya!! Ezek szerint nálad marad?

Én 3 hete váltottam egy közepes minőségűről az Acana Grasslands-ra. Kicsit borsos az ára, de tényleg kevés kell belőle (a közepes minőségű után) és a kutya gyönyörű tőle, eddig kint voltak a bordái, most jól néz ki, se nem sovány, se nem kövér. Én ajánlom ezt a tápot. De óvatosan kell váltani, mert elég "erős" táp.

2012. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azóta megrendeltem az acana grasslandst, még keverve kapja a régi tápjával, igen nálam marad :-) amennyit idegeskedtünk, éjszakáztunk vele hogy semmi baj ne legyen ,most már semmi pénzért nem válnék meg tölle :-) szoba kutyus a másik kutyussal is jól kijön,imádjuk :-)
2012. szept. 30. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok. Annyira jó olvasni, hogy vannak ilyen emberek, mint Ti. :) Sok boldogságot kívánok a kutyushoz, nagy sétákat. Reméljük egészséges lesz a kicsike.

Honnan tudtál rendelni Grasslands-ot? Mert én vadászom a 13 kg-os zsákot, de alig akad olyan hely, ahol van.

2012. okt. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a webkutya.hu -rol szoktam rendelni :-) már nött sokat, holnap megyünk oltásra az elsöt kapja most meg, utána meg a chipjét hol elne vesszen, de nagyon mohon eszik,ha szárazon kapja szinte nyeli lefelé :-)
2012. okt. 1. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!