Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan taníthatnám meg parancs...

Hogyan taníthatnám meg parancsszóra a vicsorítást?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
vicsorítS!!!! így.
2012. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én klikkerrel csinálnám, elkapással. Pl. játék közben sok kutya vicsorít, eleinte ilyenkor klikk juti. Pár nap vagy hét után, mikor már jól megy neki, és csinálja magától, hozzáteszed a 'vicsoríts' vezényszót, vagy amit szeretnél, majd a legvégén már magától fogja vezényszóra csinálni.
2012. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az enyémet várhatnám, hogy mikor vicsorít...

Miért nem inkább az ugatást tanítod meg, az is hatásos. És könnyebb tanítani.

2012. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért kell ilyen felesleges dolgot tanítani a kutyának?
2012. szept. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a kutya élvezi a munkát (labradorom van) számos trükköt tud és ezt is meg akarom neki tanítani! úgy, hogy ha azt mondom h bánt és mutatok egy emberre akkor azt az embert morogja és vicsorítsa :D
2012. szept. 24. 08:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Labradodnál még talán jó pofa is .. Az enyémet így is elkerülik... nem hogy ha vicsorít. :D A klikkerel az eggyetlen probléma ebben az esetben hogy a kutya néha felajánlja magától is az adott dolgot. Nah már most előfordulhat hogy akkor is amikor nem kéred ugye. Szal a probléma az hogy nehogy félre értelmezd ^^
2012. szept. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Hirtelen tényleg nem tudtam, hogy mi értelme van ennek. De végül is hasznos lehet. :) Amúgy tudnak a labradorok kemények lenni, ha akarnak. Tudnék mesélni...
2012. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy nem kemények minden kutya tud durva lenni. De tipikusan nem félnek tőle mert cuki hosszú szőre van meg szép barna :D és ő már szabadon is lehet mert csak egy labi. Nem bántom a fajtát csak túl sok a pozitív előítélet vele szembe.
2012. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, hogy nem ezt mondtad. :) Sajnos tény, sokan általánosítanak, aztán sokan meglepődnek, hogy nem tudnak kerítésen keresztül megsimogatni egy labit vagy goldent...Ugyan úgy, ahogy egy pitbullhoz senki nem nyúlna be a kerítésen. Aztán lehet a pit nyalná szét a kezed, a labi meg tőből lekapná. Bocs kérdező, hogy ennyire eltértem a témától!
2012. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!