Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Majd szeretnék 2 kutyát, de...

Majd szeretnék 2 kutyát, de mikor jöjjön a második?

Figyelt kérdés
Eddig kistestű kutyám volt, de majd 2 nagyot szeretnék és szerintetek, h érdemes ha egyszerre van 2 kölyökkutyus, tanítani, sétáltatni, suliba vinni egyszerre őket vagy pedig ha a 2. kutyus csak pár év múlva jön?
2012. szept. 24. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen okból szeretnék 2 kutyát ? Mennyire értesz a kutyákhoz? ... Hogy viselkedett a kicsi. Mi a két nagy ? Két kutya sokkal költségesebb mint 1.. Két nagy kutya etetése minpőségi táppal 30e ft körül is lehet. Oltások minden egyszerre. Nekem 4kutyám van.. Csak a féreghajtás 7-8ezer. A kutyákkal kell külön külön is foglalkozni. Lesz mind 2re időd?
2012. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha egyedül vagy, akkor mindenképpen egy kutyával kezdj, mert kettővel sokkal nehezebb, több szempontból is. A második kutya akkor jöjjön, ha az elsővel már stabil a kapcsolatod, s ha az első már a legtöbb dolgot tudja, amire szükség van - tehát, pár év múlva.
2012. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Milyen okból szeretnék 2 kutyát ?

szeretném ha nem lenne egyedül, ez alatt nem azt értem h egyedül hagyom őt és úgy ne legyen egyedül, hanem legyen egy fajtársa, a másik ok, h nagyon szeretem a kutyákat

Mennyire értesz a kutyákhoz? ...

1. mindenki elkezdi valahol, természetesen nem értek hozzájuk annyira mint egy olyan személy akinek már évek óta nagy testű kutyái vannak mivel nekem még nem volt csak kicsi

Hogy viselkedett a kicsi.

A kicsire nem volt annyi idő mint amennyi majd a nagyokra lesz (suliba jártam) de úgy gondolom mindent amit tudtam és szerettem volna megtanítottam neki, tacskó volt egyébként

Mi a két nagy ?

A két nagy közül az egyiket örökbe szeretném fogadni, úgyhogy az még kérdéses a másik német juhász lesz, lehet azt is örökbe fogadom ha lesz a menhelyen bár kölyköt szeretnék és ott nem biztos, h lesz

Két kutya sokkal költségesebb mint 1.. Két nagy kutya etetése minpőségi táppal 30e ft körül is lehet.

Ilyen dolgokkal tisztában vagyok, de köszi a tájékoztatást

Lesz mind 2re időd?

igen

2012. szept. 24. 10:37
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Első vagyok. Ezen az oldalon az ilyeneket meg kell kérdezni ne vedd támadásnak :) Legyen először egy kutyád menhelyről.(az örökbefogadás nagyon szép dolog) Lehetőleg egy nyugisabb. Foglalkozz vele fél-1évet aztán jöhet a 2. az kölyök legyen mert nagyon szép időszak a kutyáknál ahogy nőnek fel és nem éri meg kihagyni:) miután a nagy már "tökéletes". Ajánlom a tükör iskolák valamelyikét elég költséges de megéri.
2012. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pont a sulit nézegettem, nagyon szimpatikusak :)
2012. szept. 24. 11:06
 6/8 A kérdező kommentje:
mármint pont azt :) köszi a válaszokat!
2012. szept. 24. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi kerül a féreghajtáson 7-8 ezerbe?Nálunk egy ezres kutyánként évente.
2012. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! NEM AJÁNLOM A KÉT KÖLYKÖT EGYSZERRE! Nekünk volt, és nagyon nagyon nehéz volt a kettővel. Jártunk velük oviba, stb de izzasztóan nehéz volt! Egyszerre kellett a szobatisztasággal bajlódni (bár lehet neked kertben lesznek), nem tudtuk, melyik rosszalkodott vagy kakált be éppen, 2 kutya nem 2x, hanem 4x olyan nehéz, ha mindkettő kölyök! Szoval nagyon megbántam. Én ezekután mindnekinek csakis azt ajánlom, amit itt már leírtak, hogy várj legalább addig, amíg a másik feje lágya már benőtt. Ha örökbefogadni szeretnél és nem kölyköt, akkor kutyától függően, ha már minden ok kettőtök közt, akkor de csak akkor jöhet a második! Egyébként az egyik nekem is németjuhász.
2012. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!