Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hová tegyem a kutyámat?...

Hová tegyem a kutyámat? Külföldi munkalehetőség miatt!

Figyelt kérdés
Egy 10 éves Amstaff-ról van szó.Olyan mintha a gyermekem lenne.Egy jobb élet reményében külföldre utaznék dolgozni 2 hónap múlva.Egy kihagyhatatlan ajánlatot kaptam,senki sem utasítaná vissza.Sajnos nem tudom a kutyát elajándékozni,nem kellene senkinek egy harci kutya,már kérdeztem az ismerősöket.A rokonok akik megmaradtak nem foglalkoznának vele.A szomszédaimat meg útálom,szerintem örülnének hogy elhúzok innen.Egyedül apósomhoz tudnám vinni,de ott meg meg lenne kötve,amibe soha nem mennék bele.Kérlek benneteket segítsetek!Sokan azt mondják altassam el és kész.Nem tudom megölni a kutyámat!Minden nap ezen rágódok!

2012. szept. 24. 13:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal. Kérdezd meg a helyi önkormányzatot, hogy lehet e. Mert pl németbe nem lehet 1-2 városba.
2012. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
1. vagyok. nem lehet 1-2 városba "harci kutyákat" tartani
2012. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Egyáltalán semmi lehetőség nincs arra, hogy magaddal vidd? :( Helyileg hova mész?
2012. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban olyan mintha a gyereked lenne akkor magaddal fogod vinni, biztosan van rá megoldás. Legalábbis én találnék mindenképp.

Ha mégsem annyira fontos akkor hirdesd meg pár helyen, hogy elajándékozod, biztosan lesz jelentkező.

2012. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi akadályoz meg venne, hogy magaddal vidd? Ha annyira szereted, komolyan képes lennél megválni tőle, és egy vadidegenre bízni a sorsát? Az ismerőseid meg annyira sem ismerik a kutyádat, hogy tudják, hogy nem harci kutya? Vagy tényleg elrontottad, és veszélyes?
2012. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Vannak stafimentők. Vedd fel velük a kapcsolatot.
2012. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Az kutyaútlevél kb. 5000 Ft és egész Európán belül viheted vele ahova akarod. Vagy messzebb mész?
2012. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hónap múlva megyek Hollandiába, pont azért amiért te. Amstaffom van, semmi pénzért nem hagyom itthon! Ismerősöm is kint van ugyanígy amstaffal, és semmi gond nem volt abból h "harci kutya" amikor kivitte magával. Próbálj utána nézni, hogy mik a szabályok ott ahová mennél, és vidd el azt a szerencsétlen kutyát magaddal. Most gondolj bele 10 évig veled volt, és rábíznád egy idegenre?!
2012. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Albérletben laknánk többen,kert nincs.A kutyám pedig nem szobatiszta,kertes házban élek,kinti kutya.Amúgy Angliába megyek.Nem támad barátságos kutya,de nem bírja a tömeget,és a bezártságot.Szerintem rengeteg gond lenne vele.Nekem is hatalmas sokk lenne az új környezetet megszokni,nembeszélve arról,ha pont a kutya miatt tennének ki a lakásból.
2012. szept. 24. 14:37
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ám, hogy szobatiszta, csak még nem próbáltad. Erre a két hónapra csinálj úgy, mintha nem lenne kert, tartsd bent, meglátod, hogy szuperál. Hidd el, jobb neki bezárva lenni veled, mint bárhol máshol nélküled.
2012. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!