Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Small Swan kennel?

Small Swan kennel?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatokat kérek.

Kutyusok minősége, ára, szocializálása, stb...?

Tőlük a Sheltie kutyusok érdekelnének.


[ [link] ]


2012. szept. 24. 14:05
1 2
 1/11 Hovarju ***** válasza:

Kedves kérdező !


Ha jól sejtem, én ajánlottam a kennelt.


Biztosan lesz majd valaki olyan is, akinek tőle van kutyája. Nekem nem onnan van, csak tetszenek a kutyái.


Hívd fel a tenyésztőt, beszélj meg vele egy időpontot, amikor találkozhattok. Nyugodtan tedd fel neki a kérdéseiset, biztos fog rájuk válaszolni. Egy látogatás egyik félnek sem jelent kötelezettséget.

2012. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi!


Igen, te.

2012. szept. 24. 15:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Fogadd meg az első Válaszoló tanácsait, menj el, nézd meg a kutyusait, döntsd el tetszenek-e és szimpi-e a tenyésztő.

Jól szocializáltak a kutyái, a kölykökre is sok időt szentel. Nekem személy szerint nem tetszenek a kutyái, de ez az én szubjektív véleményem.

2012. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ismerem személyesen a tenyésztőt, nagyon rendes, a kutyáival nagyon sokat törődik, nála szuper jó szocializációt kapnak a kiskutyák. A kutyái egészségesek, jól neveltek és szépek(bár ez szubjektív kinek mi), nyilván nem világgyőztes minőség, de egészen korrekt küllemű kutyái vannak. Pontos árat nem tudok 100-150 ezerre tippelném.
2012. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. szept. 24. 19:03
 6/11 Nici90 válasza:

Szia!


A Small Swan kennel a lehető legjobb választás, én bátran ajánlom, onnan van a sheltie kutyusom. :) A tenyésztő tündér, nagyon segítőkész, korrekt és imádja a kutyáit. Sokat foglalkozik a kölykök szocializációjával, szeretgeti őket, igazán jó tenyésztő. Az én kutyusom már 9 hónapos, makk egészséges, gyönyörű és nagyon barátságos. Bátran keresd fel a tenyésztőt, most vannak is kiskutyái :) Jah, és gyönyörű kutyái vannak szerintem :)

Itt a kutyusom : [link]

Üdvözlettel: Niki

2012. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, imádlak.

Nem tudom, hogy hinnan vegyek: onnét vs. Rineweld.

A Rineweld tulajdonosának a húgával este vettem fel a kapcsolatot, van egy tk-s Sheltie kutyusok, most éppen fedeztetésen gondolkoznak.


Mindenkinek köszönöm!

2012. szept. 25. 12:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha tetszenek a sheltiek, akik a Rineweld kennelben vannak, akkor vele is felveheted a kapcsolatot (nála most blue kanok vannak eladók):

[link]

(Az Ő kutyáival tenyészt Erika is.)

2012. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 osvathtibi ***** válasza:
Ebben a kennelben rettentően jól szocializáltak a kutyák! Kicsik, nagyok, mindegyik!
2012. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Thx.
2012. szept. 25. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!