Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kokszolt Pitbullok?

Kokszolt Pitbullok?

Figyelt kérdés
Amikor egy pitbull szinte csak izomból áll az kokszoltatva van ugye?(amik ilyen nagyon szélesek és hatalmas válluk van) Azt hogy csinálják? Ártalmas a kutyára?

2012. szept. 24. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet..

De inkább genetika.Kiszelektálják őket.:)

2012. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az káros egyértelműen. Volt ismerősöm aki a pitbullját etette mindenféle porral, izmosítóval. A kutya felfújódott ugyan, de csapnivaló egészségi állapottal élt. Nem is sokáig bírt versenyezni. Pedig szép kinézetű kutya volt. Nekem most amstaffom van, semmi erősítőt nem kap, kizárólag mozgatástól izmosodik. Még nem nagyon fullos, de szépen rakódik az izom a combjára vállára. Sok mozgás kell, jó táp, és izmosak lesznek. Nem feltétlenül genetika
2012. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
aerican bully-ra gondolsz szerintem. ne feltétlen koksz, inkább a genetika, szelektálás (pitbull keresztezése más fajtákkal) egyébként igen eléggé ártalmas a kutyára, ugyanugy mint az emberre...
2012. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
inkább edzeni kell szerintem rendesen a kutyát, mint tömni tömegnövelőkkel...láttam már nem egy ténylegesen kigyúrt pittet...elképesztő a különbség a tömegnövelővel tömött és a tényleg kigyúrt pittek között...ha láttál mindkét verzióból példát szerintem érted...bár ezt erősen kétlem, mert kevesen edzik a pittet és még kevesebben edzik úgy ahogyan kell ahhoz, hogy szép legyen :) gondolok itt a weight pullingra, na az hozza ki a pittek igazi alakját :) persze ésszel kell mert az is tönkre teszi a kutyát ha ész nélkül húzatják vele a súlyokat...
2012. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Amikor egy pitbull szinte csak izomból áll az kokszoltatva van ugye?(amik ilyen nagyon szélesek és hatalmas válluk van)"

nem. célirányos szelekció eredménye, mellesleg nem pit bullok (így, külön írva), hanem american bully-k.


egy kutyát gyönyörű szálkásra lehet gyúrni mindenféle spéci szer nélkül is, aki használ dobbingot általában versenyen használja, és nem a küllem, hanem a győzelem érdekében.

2012. szept. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!