Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan aki eljár...

Van itt olyan aki eljár lovagolni?

Figyelt kérdés
6 éves lányom szeretném beíratni lovaglásra.Mennyibe kerül?Nem fiatal még ehhez?
2009. aug. 3. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Minél előbb kezdi annál jobb!

Én igaz régen jártam lovagolni, és most nagyon hiányzik. :(

Mindenképpen ajánlom, hogy járasd, támogasd eszméletlen felüdülés ez!

Én még olykor-olykor Pszentivánra járok ki, ahol aaz árak is egész barátiak:

5000 Ft-os bérlet: 3 óra osztályos lovaglás (Ez a legtöbb helyen 7-8000 ft körül van)

6000 ftos terep bérlet (6 óra tereplovaglás nem alkalmas akkor és annyit lovagolsz le, ahogy te akarod, persze csak ha már magabiztos lovas vagy)

Itt Pszentivánon vannak pónik is, de ez nem ritka válassz olyan helyet, ahol kis termetű lovakat is tartanak gyerekeknek.


Mellesleg legközelebb ne a kutyás témába! ;)

2009. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Am nem találtam lovas témát.:(

2009. aug. 3. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom nézz szét a google-n a megyéd szerinti lovardák közt. Az jó, ha a kislány korán kezdi a lovaglást, de mivel még fiatal, ha nem tetszik neki nem szabad erőltetni. Remélem nagyon meg fogja szeretni a pacikat, nekem gyerekkorom óta nagy szerelem. A ló tiszteletre, figyelemre és fegyelemre nevel, rengeteg barátot lehet ezáltal szerezni. Remélem sikerül jó helyet választanotok. Érdemes több helyet is felkeresni, körbenézni, milyen körülmények közt vannak a lovak, milyenek a lovászok az oktatók. Nem biztos, hogy a drága "puccos" lovardában jobban megtanul, mint egy olcsóbb szerényebb helyen. Van ahol 2000 Ft egy óra futószár, van ahol 3-4000, szóval eléggé szórnak az árak.


A lovas jellegű kérdéseket az egyéb kérdések közé szokták íri.

2009. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Szét fogok nézni!
2009. aug. 3. 14:08
 5/9 anonim válasza:

hát egy lovasóra.2000-5000ft között mozog

(ebben ha bent az elmélet akkor drágább)

de ha 6 éves gyerek lovagol érdemes olyan helyet keresni ahol van póniló is.őket jobban szeretik a gyerekek.

de nekem van egy barátnőm most egyidősek vagyunk(13 évesek) de neki a szülei lovasoktatók és ő már nagyon fiatal kora óta lovagol...2-3 évesen kezdte és 6évesen már terepre ment.

én sajnos később kezdtem(pár éve) mert kicsit féltem és nem volt olyan akivel elmehettem volna és egyedül nem akartam.de már megbántam mert kezdhettem volna előbb is annyira tetszik ez a sport.:D

2009. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy ennyi idő után is válaszoltál a kérdésemre!

Sajna a lovaglást el kellett halasztanunk egy kis időre anyagiak miatt de ami késik nem múlik!

:)

2009. nov. 4. 13:25
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem fiatal. 1 óra kb. 2500 Ft. én 10 évesen kezdtem lovagolni és ahova járok a legfiatalabb 5 éves.

ez egy nagyon jó lovas oldal: www.lovasok.hu

2009. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
www.kekmezoilovasiskola.mlap.hu
2010. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hol laksz?Hátha tudnak javasolni olcsóbb helyet.

Én például 1500 Ft-ért járok /óra :)

2010. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!