Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit kutyatáp, vélemények?

Brit kutyatáp, vélemények?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó.
2012. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sokáig vaciláltam a Brit premium és a Josera között (ez a kettő volt szimpi ár-érték arányban) végül a Brit mellett döntöttem. 42% hústartalommal rossz nem lehet... egyelőre meg van rendelve, még nem ért ide. Addig is próbaképp vettem egy kevés kimért Joserát (hogy legyen összehasonlítási alapom) abból a bárányos-rizsest imádják a kutyák. Majd ha megjön a Brit megírom azt hogy fogadták.
2012. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Josera Active-ról tértem át Brit Premium Mediumra az ára miatt, mert most minden forint számít. Sportkutya de pihenő szakaszban van sérülés miatt. A Britből így is több kell, illetve többet és kicsit lágyabbat produkál tőle. De egyébként jó, szép a szőre tőle stb, de lehet h mégis visszaváltok a Joserára. Egyébként azért a Mediumot választottam a Britből és nem a sportot mert a Josera 25/17 fehérje/zsír arányú volt, és a sport 30/20, míg a medium 25/15...
2012. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is másik tápról váltottam át félve! 2 hét alatt látványosan javult a szőr minőség,és a kakival sincs gond.
2012. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is etettem vele hónapokig, kezdetben nem volt vele bajom, de később aránytalanul sokat kellett adni belőle a kutyámnak, amit a szervezete nem is tudott már feldolgozni, így csak fogyott, illetve stagnált a kutyám súlya miközben ő maga még növésben volt. Ezután cibaura váltottunk amivel azóta is tökéletesen meg vagyok elégedve, kb 2-3hét alatt összeszedte magát a kutyám tőle és azóta is szépen fejlődik.
2012. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én brit premium mediummal etetek. Nálunk nagyon bevált. Én jóval kevesebbet adok mind a három kutyának a tápon feltüntetettnél. Széklet kevés, jó állagú. Szőrük szép. Tesóm josera activról váltott ugyan erre és ő azt mondja, ezzel jobban meg van elégedve.
2012. szept. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Eddig orijen táppal etettem őket, de az utóbbi időben folyamatosan kihányták, ezért szeretnék váltani!

Brit tápot hol érdemes beszerezni?

2012. szept. 28. 13:47
 8/9 Bejnisz ***** válasza:

Szia!


A Brit tápokat legolcsóbban a:

www.dogshop.hu

oldalon tudod beszerezni.

Ott nagyon jó árban vannak!

Sok sikert!

2012. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Britet és Joserát is a falatozoo.hu -n rendelem, de a josera lamb-ben volt csirke és az egyik kutyám allergiás rá így maradtam a britnél... a joserát is gyorsan kihozták ingyen pedig azzal sok a gond állítólag...
2014. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!