Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat meg kéne tanítani...

Fifike99 kérdése:

A kutyámat meg kéne tanítani a szobatisztaságra remélem valaki tud segíteni hogy hogyan?

Figyelt kérdés
havanesem van 2,5 hónapos könnyen rászokott a pelusra pisilésre de kakilni nem tud (azt halttam hogy úgy kell hogy ha kakilni akar akkor oda kell vinni a kutyapelusra de ha sose látom kakilni csak magát a kakit itt-ott-amott akkor hogy szoktassam pelusra? előre is köszönöm :)

2012. szept. 27. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szobatisztaság nem egyenlő azzal hogy pelusra űrit ez elég undorító.

Vidd le 1-2 óránként üríteni és lent sok sok dícséret. Ennyi a titok nyitja.

2012. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bírd ki azt az 1-2 hetet, és addig szedd utána a kakit...ha már kiviheted sétálni, akkor a pelenkára úgysem lesz szükség.
2012. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van kvitta, viszont most baromira terjed a parvo. Alapjáraton én is ezt vallom, én is egyből levittem a kutyámat, de amiket itt olvasok és én is tapasztalok, az nem jó előjel sajnos :(


Kérdező! Ne szoktasd pelenkára, inkább takarítsatok és ha megvan az összes oltása, vigyétek le a kutyust. Azzal, ha rászoktatod a pelenkára, összezavarod őt. Inkább legyenek még egy pár hétig balesetek, aztán vigyétek le sűrűn, ha megvannak az oltások!

2012. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert,mitől terjedt el így?
2012. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként még nem vihetem le de köszönöm :))
2012. szept. 27. 20:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés, de bárki hazaviheti a cipője talpán, vagy felnőtt kutya is, ha belelép parvós pisibe, tényleg bármi.

És oltott 4-5 hónapos kutyák is elkapták, megbetegedtek, 1 héten belül 2 is volt itt.

Barátnőm kutyája állatorvosi rendelő előtt fertőződött meg, ő nem is élte túl, ill. ma is volt egy kérdés, ahol a kérdező 16 hetes kutyája kapta el.

2012. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Leviheted, ha megvan az első 2 oltása baja már nem nagyon lehet, sőt olyan helyre kell vinni, ahol nem nagyon járnak másik kutyák, és figyelni kell ne egyen fel semmit. A Pelus undorító, és pont ilyen problémát okoz a kutyáknál, megszokják h bent lehet a lakásban pisilni-kakilni, és később még nehezebb lesz szobatisztaságra szoktatni. Aki kitalálta ezt a pelenkás dolgot ahhoz küldeném utána az összes kutyát aki használta! Itt az oldalon nap mint nap olvasni ugyanilyen kérdéseket, minden pelusos kutyánál ez van.
2012. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Alexandra! A parvo sose volt ritka betegség, MINDIG haza lehet vinni cipőtalpon. Most sincs kirívó mennyiségű kutya, legfejebb csak most vetted észre.
2012. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Leviszem mert a két oltása meg van csak még nehezebb de jövőhéten már könnyű lesz :))
2012. szept. 27. 22:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudom, h nem volt ritka, de màs is mondta, h a dokija szerint most megnőtt a parvós kutyàk szàma.
2012. szept. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!