Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék, h a kiskutyák...

Mit tehetnék, h a kiskutyák ne ássák ki az újonnan ültetett tujákat?

Figyelt kérdés
Amikor itthon vok nincs is gond,nem bántják,m párszor az orrukra csaptam,de már 3at kiástak a kis huncutok,mig dolgoztam. Mit tehetnék? V majd kinövik,addig meg tartsam kéznél az ásót?
2012. szept. 27. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Kerítsd körbe a tujákat h ne férjenek hozzá :) Elég addig míg nem lesznek kicsit nagyobbak, a kutyák és a tuják is. Ha már nagyok viheted őket sétálni és nem lesz erejük kiásni a tujákat :)
2012. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Adj vmi ötletet hogyan, a tuják 20 méter hosszan vannak,dróttal nem merem,félek nehogy bajuk essen. Délutánonként igy is le vannak fárasztva,csak az a baj,h éjjel kipihenik magukat,én reggel elmegyek dolgozni és addig ők áskálódnak:)
2012. szept. 27. 20:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Így elsőre a villanypásztor jutott eszembe, bár lehet h drasztikusnak tartod, de ha most megtanulják, h nem lehet odamenni mert kellemetlen akkor talán később sem lesz baj. Semmivel nem rosszabb mint egy elektromos nyakörv. Bár asszem van direkt valami "láthatatlan" kerítés is hasonló célokra.
2012. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hovarju ***** válasza:

Esetleg munka előtt, nem tudnád őket lefárasztani egy kis sétával?

Mennyi idős kutyusok? Hányan vannak?

Ha nem tudod elkeríteni őket a tujáktól, akkor egyenlőre ne ültess több tuját. Várj amíg a kutyusok kicsit nagyobbak lesznek.

Sok sikert a kutyusokhoz és a tujákhoz is.

2012. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hovarju ***** válasza:
Esetleg a fákat egyenként körbe keríthetnéd csirkehálóval, és akkor nem férnek az ágaihoz és a gyökereihez.
2012. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó hosszú és kimeritő sétának kéne,h legyen,h reggel 7re kifáradjanak,valamikor nekem is kell pihenni,igy nem tudok munka előtt túl sokat foglalkozni velük,ők esznek,én kávézok közben,ennyire futja reggelenként:) 2en vannak,3 és fél hónaposak,most minden érdekli őket,nagyon aktivak. Villanypásztor kicsit merész ötlet sztem,kicsi gyerek is van és gondolom őt is érdekelné a dolog. A hálót meg pilanatok alatt szétszednék,m akarmit kint hagyok nem igazán marad 1ben,főleg ha ilyen ruhadarab,papucs,stb:)Lehet,h nem volt túl jó ötlet most ültetni őket,de mostmár nem szedhetem fel.
2012. szept. 27. 22:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Vegyél csirkehálót, és a tuják elé huzd ki. nem fogják lebontani hidd el. De ha kan kutya is van közöttük, akkor a későbbiekre is érdemes elkeriteni, mert előszeretettel pisilik le. És majd a későbbiekben lehetne egy kennelt is épiteni nekik valahol a kert egy zugában, ez jó a kutyának, és a gazdának is.
2012. szept. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszer egy kutyás műsorban láttam egy nagyon ötletes megoldást ásás problémájára: ott, ahol a kutya szeret ásni, a gazdák kis felfújt lufikat ástak el. A kutya szereti a laza földet, így tuti ott kezd el kaparni, ahol te ástál. Ezzel kilyukasztja a lufit, aminek a pukkanásától megijed (ez pedig tulajdonképpen az ásásért járó büntetésként funkcionál), s pár ilyen alkalom után többször is átgondolják majd, akarnak-e ott ásni. Persze, a lufikat majd ne felejtsd a földben örökre. ^^
2012. szept. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
úú ez azt az utolsó ötletet kipróbálom :) ha működik megírom :D
2012. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:D Kíváncsian várom! Nekünk nincs kertünk, sose volt alkalmam kipróbálni.
2012. szept. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!