Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok, Német törpe...

Mit gondoltok, Német törpe Pinscher, vagy Törpe Spitz a jobb választás?

Figyelt kérdés
Ez egy közvélemény kutatás. Kérlek titeket indokoljátok is meg, hogy miért azt a fajtát ajánljátok, és aki még együtt is él valamelyikkel, kérem írjon a saját kutyusáról pár sort. :) köszönöm előre is.

2012. szept. 27. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Amelyik neked tetszik azt válaszd:) Ami után hazavitted, csak rajtad fog állni, hogy milyen lesz a kutyusod! Egyik sem fog máshogy viselkedni mint a másik. Csak úgy fog viselkedni amire tanitod és ami engedsz neki:)
2012. szept. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
a spiccek nem normális, ugatós kis görcsök, szóval egyertelműen a pincsert választanám
2012. szept. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen szempontok alapján jobb? Nem lehet így sorba állítani a fajtákat, hogy általánosan legjobb, meg legrosszabb, csak ha megvannak a szempontok. A malinois például az egyik legjobb munkakutyának, de az egyik legrosszabb meg idős néninek lakásba. Ha elmondod, hogy miben kell jónak lennie, akkor talán tudunk objektív képet festeni.
2012. szept. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én a pincsert választanám mert rövid szőrű, bár távol állnak tőlem ezek a fajta kutyák, párom anyja törpe spitzeket tenyészt, elég barátságosak, míg van egy ismerősöm aki meg 3 pincsert tart abból az anyakutya nagyon védi a házat hozzá se lehet érni míg a két kölyke (akik már nem kölykök) nagyon barátságosak, szóval ez is neveltetéstől függ.
2012. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A szempontok most nem fontosak, mert tapasztalt kutyás vagyok, több kutyám is van, volt, a kérdést azért tettem fel, mert kíváncsi voltam, hogy e közül a két fajta közül melyik népszerűbb az itteni emberek körében. :) köszi a válaszokat.
2012. szept. 28. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Akumi! A kérdező világosan leírta, hogy nem tanácsot kér, hanem véleményt, ami szubjektív.

Nekem a spitzek jobban tetszenek, ha érdekel még. Mondjuk egyikről sincs tapasztalatom, de majdnem spitzet vettem, végül máltai selyem lett belőle.

2013. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!