Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 1 éves staffim és már...

Tyson93 kérdése:

Van egy 1 éves staffim és már 2 hónapja véres hússal etetem! Azóta sokkal hamisabb emberekkel és kutyákkal szemben is. Mér?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 13:27
1 2
 1/14 zsuzsabazsa ***** válasza:
31%

És ez neked jó?

Én is kérdem MÉR?

2012. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%

A kérdező hol írja, hogy ez neki jó?

Lehet pont azért kérdezi mert nem jó neki!

Miért írsz ha nem válaszolsz a kérdésre ?:)


Amúgy szerintem nincs összefüggésbe a két dolog:)

2012. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés egyértelműen provokáció!!
2012. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés közte. Ez egy régi "urban legend", hogy a kutya a vérszagtól megvadul. Balgaság. Bővebben pedig utána lehet nézni: BARF étrend.
2012. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azé me hűlye vagy! Semmi köze a nyers húsnak az agresszióhoz. Menj és szórakoztasd magadat mással, ne ide írogass!
2012. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És megkérdezhetem, hogy MIÉRT eteted véres hússal? Mi az, hogy véres hússal? Nyers hússal? Mert ha zavar téged, hogy hamisabb, akkor nekem fura, hogy miért véres húst írtál és miért nem nyers húst... és, MILYEN nyers húst adsz neki? Mert ugye tudod, hogy nem mindegy, milyet adsz??? Mást is adsz neki? És amúgy hogyan tartod, hol tartod, mennyit foglalkozol vele? Hogyan volt szocializálva? Ezekre válaszolnál? Mert mindezen válaszok nélkül nem igazán lehet válaszolni a feltett kérdésedre...
2012. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A kutya ragadozó, húsevő, de attól nem lesz agresszív, és nem éled fel benne a vadászösztön, hogy nyers húst kap. Akár véres, akár nem.
2012. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok unatkozó hülyegyerek...Érdekes, miért van az h manapság már délben vége az iskolának?
2012. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ össze a hússal való etetés. Nekem is volt ilyen tévhitben élő ismerősöm, de az agresszió hátterében a szocializálatlanság, a nem törődés volt. Azért hamis, mert vagy nem vitted emberek közé, vagy mert kamaszodik.
2012. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
etesd báránnyal akkor kezes lesz :-)
2012. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!