Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kutyámnak?

Kissemike kérdése:

Mi baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Először is szeretném mindenkinek a tudtára adni, hogy nem vagyok szaporító, nem szeretem az állatkínzást. És ha nem tudsz normális választ írni, akkor ne válaszolj!!

Van egy golden retriever kutyánk. És pár napja észrevettem, hogy állandóan rámászik az alig 3 hónapos szuka kutyánkra(kis termetű). Persze csak a levegőbe "nyomja", de eléggé zavaró. Van egy másik kan kutyánk (kis termetű), akire szintén ráugrik, de annak nem tetszik és nagyon morog rá, néha oda is kap neki. De olyan mintha a golden retriever élvezné is, hogy a másik mérges rá.

Ja, és mindegyik kutyánkat "úgy szedtük össze", mert nem kellettek a gazdiknak!


2012. szept. 28. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem igazán értem:D Mi lenne a kérdés?:D
2012. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 azonos nemű kutyánál, "szaporodó" mozdulat dominanciát jelent! Illetve ha szuka kutya teszi ezeket a hágó mozdulatokat az is dominancia!
2012. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebből azt vettem le,hogy a kérdés a következő: Miért ugrál a kan kutyára?

Ez természetes ösztön,ne aggódj,viszont normális,hogy a "sértett" fél morog.

2012. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi baja nincsen, hacsak az nem, hogy feleslegesen sokat bizonygatja a felsőbbrendűségét, és hogy te ezt hagyod a jelenlétedben. Nézz utána alaposan a falkavezérségnek, és tedd helyre a bandát.

De hogy a szaporítás hogy jön ide, azt tényleg nem értem.

2012. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm mindenkinek a választ!

A szaporítás úgy jön ide, hogy nem akartam úgy tűnni, hogy "fűvel-fával" összeereszteném a kutyámat. Főleg ilyen kicsi korban nem.

Imádom a kutyákat, soha nem ártanék nekik!!

A 2 éves kan tacskó csak nem akar megbarátkozni a naggyal, pedig már 1,5 éve együtt vannak. Ilyet még nem csinált a nagy (4 éves).

2012. szept. 28. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!