Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez így nagyon árt a cicámnak?...

Ez így nagyon árt a cicámnak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Csak nemrég kezdtem el nézelődni ezen az oldalon és felvilágosodtam hogy konkrétan sz@ral etetem a kacskámat. Friskiessel. Át állunk szépen Cat Chowra de sajnos mamám aki másik házban él de szintén a mi telkünkön van, pedigreevel etet. Őt is fel fogom világosítani. De az a baj hogy a macska mindig átmehet enni hozzá így ott kutyakaját is kap.. Az nagy baj lenne ha ott Dog Chowt enne néha. Gondolom mivel egy márka így nem lehet nagy eltérés. Vagy mégis? Nem lesz baja a cicusnak a kutyakajától?
2012. szept. 28. 21:38
 1/10 bamboochatheone ***** válasza:
75%
Az én macskáim sosem láttak tápot, és mégis élnek, sőt még egy egeret is elbírnak kapni.
2012. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Elég sokszor eszik a mamám macskája a kutyának a kajájából és semmi baja de attól még nem kell etetni azzal :) De semmi baja nem lesz tőle ha egy két falatot eszik belőle ha meg igen legközelebb majd nem fog enni belőle ennyi :D
2012. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem semmi baja nem lesz. Máshol a macskák azt sem tudják mi az a macskatáp :/ Jó dolga van nálatok a cicának :)

Egyébként szerintem ez a "jaj de szar a friskies meg whiskas stb." szindróma kicsit fel lett fújva. Most komolyan,anno a déd meg ük meg mittudomén milyen szüleink Royal Canint adtak a házörzőnek enni? Ugyan már :)

Persze,akinek van pénze a jobb minőségű tápra az vegye meg. De akkor is hülyeség,hogy kinyiffan a macskád,ha esetleg "átlag" kaját kap...

2012. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Felejtsd el a whsikast igaz nem volt róla szó de biztos gondolkodtál már rajta!

1 megszokja hogy azt kap

2 majd hozzászokik és nem lesz hajlandó megenni mást csak azt!

3 Túlságosan elkényeztetné tőle magát aztán elszabadul a pokol :)

2012. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat !:)

Hát úgy vagyunk vele hogy ő családtag és eddig is azt hittük hogy jót adunk neki de mivel úgy tűnik hogy ennél jóval jobb minőségű tápok is vannak akkor váltunk!:)

2012. szept. 28. 22:04
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem ugyan kutyám van, de válaszolok, ha már idekerült a kérdés :)

Cicának nem lesz baja a kutyatáptól, fordítva lehet gond (kutyának a cica kajától), de az is csak hosszú távon.

2012. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Úgy van, ahogy Alexandra írja.
2012. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor megnyugodtam .:))
2012. szept. 28. 22:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont a kutyának nem lesz baja a macskatáptól, ellenben a macskának nem tesz jót, ha csak kutyakaját eszik. Nem véletlenül drágább a macska táp. A kutyakajában nincs taurin, márpedig a macseknak erre szüksége van:

[link]


Amúgy meg nem értem az alap problémát! Eleve nem fordulhat elő, hogya macska a kutyának való tápot egye, hiszen a kutya mindig csak annyit kap, amennyit akkor épp néhány perc alatt felfal. Tehát olyan nincs, hogy a kutyatáp csak úgy ott van órákon keresztül és a macska megdézsmálja. Inkább fordítva lehet, mert a macskának szokták kiönteni az egész napi adagot és akkor eszik, amikor kedve tartja. Ilyenkor fordulhat elő, hogy a kutya felfalja a macskatápot is.

2012. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Hát anyáméknál ez úgy zajlik, h a cica folyton belezabál a kutya kajájába és fordítva, utána rohannak megnézni a sajátjukat h megvan-e még XD NEm lesz baja a cicádnak a kutyákra joban kell vigyázni ilyen téren.
2012. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!