Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dr. Mérő Gábor állatorvossal...

Dr. Mérő Gábor állatorvossal kapcsolatban van tapasztalatok? (Komárom Esztergom megye)

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én áprilisban találkoztam vele először, semmi rossz tapasztalatom nincs vele:)

Rosszul lett az egyik kutya, ilyet még egyiknél se láttam azelőtt, felhívtam este negyed 10kor!!, mondta, hogy irány az ügyeletes gyógyszertár, vettem amit mondott, de mivel nem lett jobban a kutya felhívtam, és kijött házhoz, fél1re ért ki, előtte elmondta mi mennyibe fog kerülni, mondtam, hogy nem probléma van nálam direkt,számítottam rá, hogy lehet, hogy orvost kell hívni. Másnapra kutya baja nem lett a kisasszonynak, rohangált, pont úgy mint előtte:)

2012. szept. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod.

elmondanád, hogy mennyit kért a kiszállásért és a vizsgálatért?

2012. szept. 30. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
10 volt a kiszállás mert éjjel volt, és 1 óra az út kocsival neki ide, a kezelésért,gyógyszerekért meg 7ezer volt, kapott két szurit, meg sima gyógyszert is. Nem volt a legolcsóbb, de szó nélkül kijött úgy, hogy felébresztettem az éjszaka közepén.
2012. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!