Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedvenc mudi kennel?

Kedvenc mudi kennel?

Figyelt kérdés
Mostanság kezdtem érdeklődni a fajta iránt,egyelőre csak nézelődök. Sokat találtam de egyéni tapasztalatokra lennék kíváncsi. Hobbi célból érdekelne
2012. szept. 30. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Köves-bérci Betyár Kennel-nek nagyon szép, erős pigmentáltságú, jó szőrű, egészséges, barátságos kutyái vannak. Nyírségfia Kenneltől akiket én ismerek (s az onnan származó saját kutyám is) nagyon jó idegrendszerű, kiegyensúlyozott, szép kutyák. Én ezt a két kennelt tudom ajánlani. Ill. ne feledkezzünk meg a Mudi Fajtamentő Egyesületről sem, különösen, ha hobbi célban gondolkozunk. Mikor legutóbb néztem, kiskutyák is voltak náluk. :)
2012. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem azokon kívül, amit az első írt, még a Királytelki, Gulakuti, Kunok Kincse, Hagymaföldi, Méheskerti mudik tetszenek és ezekről a tenyészetekről csak jókat írhatok. De tényleg érdemes lenne szétnézned a Mudimentők oldalán is, a Közvetítettek közt több törzskönyvezett mudi is szokott lenni.
2012. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!