Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tartanátok 53 nm-es lakásba 2...

Tartanátok 53 nm-es lakásba 2 kutyát? Vszínű jövőre kertes házba megyek.

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
NEM!!
2012. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anthonyahopkins ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hol tartod a kutyát, ha eleget foglalkozol velük. Természetesen jobban érzik magukat a kertes házban, ahol kedvükre rohangálhatnak, főleg így, hogy ketten vannak, és tudnak kivel játszani. Szerintem ez inkább attól függ, mennyi időd van a kutyákra, mennyit tudod sétáltatni őket, mennyi idősek.. mert, mint tudjuk, egy kölyök kutya simán szétszedi a lakást, ha olyanja van. :-) Egyébként milyen fajta kutyák?
2012. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pekingi palotakutya. Még egy van de jó lenne egy másik is. Dolgozok így annyit egyedül van de ahova tehetem viszem magammal. Ezért is akarnék neki egy kis barátot egy másik pekingit
2012. szept. 30. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak huszonhat négyzetméteren volt két németjuhásza, és jobb dolguk volt, mint sok kerti kutyának. Kb. annyit voltak a lakásban, amikor aludtak, azon kívül meló /nagy területen volt őr, egész nap futkározhattak/, és séta. 5-8 éves korukra költöztek vidékre, akitől a házat vették, egész nap egy kétméteres láncon tartotta a Puliját.
2012. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anthonyahopkins ***** válasza:
33%
Hát, ha mindenképpen szeretnél még egy kutyát, akkor szerintem inkább egy idősebbet fogadj be magad mellé, egy menhelyről esetleg. A szobatisztaság miatt gondolom ezt és azért, mert a kölyök kutyával rengeteget kell foglalkozni, ahhoz, hogy ne legyen egy antiszociális disznó:-) (persze az idősebb-felnőtt kutyákkal is kell). Macskában nem gondolkodtál? Hátha ellennének a kutyussal?
2012. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a macskákat. az felmegy a függönyre meg az asztalra. inkább kutya:). Ahonnan a pincsim van ott is félig szobatisztán adják el. ujságpapirra van szoktatva így nem össze-vissza csinál.
2012. szept. 30. 16:55
 7/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Nem a lakás méretétől függ, hanem a rendszeres és tartalmas sétáltatástól, futtatástól, neveléstől, stb.

Simán tarthatsz két kutyát, ha van rá energiád, időd és pénzed...

2012. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A lakás mérete mindegy, ha van időd, pénzed két kutya ellátására akkor nyugodtan.

Sok séta,játék,tanítás,foglalkozás ugyanaz mint egy kutyával csak hát ha lesz még egy kétszer annyi idő. (mármint nem a sétára gondolok,mert viheted őket együtt), hanem mondjuk a tanítás, szőrápolás ilyenek.

Neked kell tudni,hogy belefér-e. A lakásban úgyis csak pihennek szóval bőven elférnek szerintem. :)

2012. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
IGEN!! Én 35 nm téren kezdtem:) Nem a lakás mérete a lényeg,ha nem ,hogy mennyit tudsz velük foglalkozni! Nem a lakásba fognak futni:)
2012. okt. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!