Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy felnőtt staffi mennyit...

Egy felnőtt staffi mennyit eszik? Sok kaja kell neki? Kisgyerek mellé ajánlják?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Ha már a kajáján problémázol akkor kétlem, hogy vennél tenyésztőtől egy fajtatiszta sztafit 130-150ezerért!

Gondolom expressz.hu-n kinéztél egy "sztafit" 10ezer ftért ! ami nem sztafi hanem csak egy fajtajellegű keverék akinek kitudja, hogy ki az apja és az anyja! Valószínűleg egy "roncs" idegbajos kutyát veszel akit nagyon nem ajánlanék gyerek mellé!

Ha tenyésztőtől veszed akkor bocsánatot kérek! Ha meg valami rossz szaporítótól eszed akkor gondolkozz el, hogy kell e neked kutya...


Nem értem, hogy miért akar valaki kutyát ha már a takarmányoztatásával problémázik! Szoljatok ha nincs igazam!

2012. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Egyetértek az elsővel!
2012. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!nem problémázom rajta,egy egyszerű kérdés volt,mert ezelőtt egy német juhászom volt,az nagyon sokat evett.ezt a fajtát pedig nem tudom,mennyit eszik.
2012. okt. 1. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem keress rá neten, biztos fogsz találni rengeteg oldalt ahol választ kapsz a kérdésedre. Illetve ha már meg van honnan veszed, ott is rákérdezhetsz a tenyésztő biztos elmondja mire figyelj, milyen és mennyi ételt kapjon, meg azt is hogy gyerekekkel hogy jön ki,de az szerintem nem csak fajtától függ a kutya személyisége és nevelése befolyásolja nagyobb részben.

Nekem nincs tapsztalatom ezzel a fajtával, szóval nem akarok hülyeségeket írni,de a google biztos segít :D

vagy hátha jár erre valaki akinek ilyen kutyája van.

2012. okt. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!