Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutyám remeg étvágytalan...

Idős kutyám remeg étvágytalan iszik nagyon vízet és egy helyben fekszik volt akinek ilyen baja volt a kutyájának?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 18:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
Lehet,hogy veseproblémája van. El kéne vinni holnap dokihoz...
2012. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen az lesz holnap megyünk aggódom érte:(((1 nap alatt változott nem ugat alig tud menni szomorú bágyadt semmi sem érdekli mutattuk neki a kaját elfordította a fejét is:(
2012. szept. 30. 18:52
 3/27 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, az enyém másnapra elpusztult... :(
2012. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Jaj ne:(És lehet tudni mi volt a baja?
2012. szept. 30. 19:09
 5/27 anonim ***** válasza:
Igen, idős volt... Remegett és gyenge volt, nem evett, csak ivott, azt is úgy, hogy a szája elé tettem a vizet, a végén már a markomból öntöttem a szájába, mert ahhoz is gyenge volt, hogy felemelje a fejét... Nagyon sajnálom szegényt, de megpróbáltam megtenni mindent, hogy "szépen" menjen el... mai felnőtt eszemmel ha tudnám (megmondaná az orvos tutira), hogy eljött az ideje, elaltattatnám, mert abba a látványba én is belehaltam egy kicsit.... :( De nagyon szorítok neked, hogy ne legyen a te kutyusodnak semmi komoly baja!!!!!
2012. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Akkor nálatok a kor volt a gond:(((
2012. szept. 30. 19:18
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem volt benne mostanság kullancs? Lázát mérted?
2012. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Tényleg mérd meg a lázát!!! 38,5 fölött van náluk a láz.


Ha túl alacsony a hője, az is baj. Szemalját nézd, ha túl sápadt, belső vérzése is lehet. Ez esetben néhány óra alatt elvérezhet. (Pl. ha kipukkan egy lépdaganat.)

2012. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Vizelet barnasága mutatja, ha a kullancs a gond.
2012. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha nem szoktad rendszeresen féregteleníteni, az is lehet a baj. A gyerek és idős állatok nem bírják a férgességet, étvàgytalanok lesznek, fáradtak. Ha ez a baj, egy sima tabitól jobban lesz.
2012. okt. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!