Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire jó ez két táp összeté...

Mennyire jó ez két táp összetétele?

Figyelt kérdés

1.)


Beltartalom


Nyers Fehérje: 22.00% Nyers Zsír: 12.00% Nyers Rost: 4.00% Nedvesség: 10.00% Vitamin E: 200 IU/kg Omega-6 Zsírsav: 2.50% Omega-3 Zsírsav: 1.00% L-Karnitin: 15 mg/kg Béta-Karotin: 5 mg/kg


Összetétel:


Fehér halliszt, Édes Burgonya, Árpa, Rozs, Burgonya, Menhaden Hal liszt, Kukoricaolaj (Tokoferol keverékkel tartósítva, amely természetes E-vitamin forrás), Lenmag, L-Lysine, DL-Methionin, Glükozamin hidroklorid, Kondroitin-szulfát, Béta-Karotin, Vitaminok, Ásványi anyagok.


2.)


Beltartalom


Nyers Fehérje: 22.00% Nyers Zsír: 12.00% Nyers Rost: 4.00% Nedvesség: 10.00% Kálcium: 1.20% Foszfor: 0.80% Vitamin E: 200 IU/kg Omega-6 Zsírsav: 2.60% Omega-3 Zsírsav: 0.80% L-Karnitin: 15 mg/kg Béta-Karotin: 5 mg/kg


Összetétel:


Csirke húsliszt, Zabliszt, Árpa, Barna Rizs, Rozs ,Burgonya, Édes Burgonya, Csirke Zsír (Tokoferol keverékkel tartósítva, amely természetes E-vitamin forrás), Kukoricaolaj (Tokoferol keverékkel tartósítva, amely természetes E-vitamin forrás), Paradicsom Pomance, Fehér halliszt, Lenmag, Alma, Fekete Áfonya, Sárgarépa, Borsó, Spenót, Fokhagyma, Yucca Schidigera, Taurin, L-Lysine, DL-Methionine, Glükozamin hidroklorid, Kondroitin-szulfát, Béta-Karotin, Vitaminok, Ásványi anyagok, Probiotikumok.



2012. okt. 1. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Holisztikus táp?
2012. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen holisztikus.
2012. okt. 1. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok véletlenül elküdtem

na szóval elég jó az összetétele , milyen kutyusnak lesz?

Ha felnőtt akkor ok ha kölyök akkor én keveslem a 22 % fehérjét. Én 25-27°% fehérjét szoktam adni a kölyköknek de ez fajtára is válogatja!

2012. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van teljesen gabona mentesei is, de azokban nagyon magas a fehérje, így ezeket néztem.
2012. okt. 1. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:
értem és árban? mondjuk egy 15 20 kg-os mennyire jön ki?
2012. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Felnőtt nagytestű kutyának szeretném (boxer).
2012. okt. 1. 11:48
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem Boxernek teljesen jó :-) egy próbát megér a székleten fogod úgyis látni, hogy mennyire jó meg a kutyán!
2012. okt. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy ez egy piszok drága táp. :/ 18-20 ezer körül van 12 kg. Én ennyit nem is adnék érte, de szerencsére találtam olcsóbban 10 ezerért 12 kg-osat. TOTW-vel akartam etetni, de nagyon felháborított, hogy milyen körülmények vannak abban a gyárban. Így erre a tápra esett a választás.
2012. okt. 1. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!