Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Mit tehetek?

SOS! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
20 éve vannak kutyáim, de 25 éve van egy rossz szomszédom. Ő az egyedüli a környéken akit zavar a kutyaugatás, vagy az éjszakai vonyítás. Tavaly elmentünk üdülni- egy másik szomszéd foglalkozott a kutyával-de mire hazaértünk a kutyára rá sem lehetett ismerni, levert, kedvetlen, étvágytalan volt. Sajnos 2 hét alatt elpusztult. Az orvos azt mondta, hogy valamilyen mérgezés, de nem tudja, hogy mi. Idén is elmentünk és az új 1 éves kutyámon ugyan ilyen tüneteket vettem észre ma. Szerintetek mit csináljak a drágámmal, és a szomszéddal?
2012. okt. 1. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 hét alatt pusztult el, az valószínű nem mérgezés volt, a mérgezés nagyon rövid időn belül elviszi őket.

Vidd el állatorvoshoz!

2012. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát... fel kellene jelentened!

Átmehetsz, mondhatod neki,hogy tudod mit tett a kutyáddal és vedd fel telefonnal mit mond ( persze a zsebedben) .

2012. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez oké, de nem tudom bizonyítani
2012. okt. 1. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Ő az én kutyám : http://www.youtube.com/watch?v=IqT-6aj81oA

szegénykének minden nap ketrecben kell lennie mert széttépnék a szomszéd kutyái (amivel a szomszédunk nem is foglalkozna szerintem egyáltalán mert nyáron tépték szét a cicámat is azok a kutyák) nekünk is ilyen szomszédunk van ! Beszélj a szomszéddal én is azt tettem de nem lett túl nagy béke köztünk... de azért próbálj meg vele beszélni ! Mást úgyse nagyon tehetsz aztán ha úgy gondolod akkor feljelentés !

2012. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 AlexavokXDD válasza:

Figyu szerintem próbáld meg kifaggatni a szomszédod, aki utálja a kutyákat. Mivel szinte egyértelmű, hogy ő tette, jelentsd fel!


Nincs jobb javaslatom. De a dokitól is meg lehet kérdezni, nincs-e rá valami gyógyszer.

2012. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Ne hagyd ott a kutyát ha nem vagy otthon. Az, hogy netán megmérgezte valóban felháborító bár kétlem mert az nem 2 hét alatt viszi el a kutyát. Mondjuk hogy zavarja az éjjel vonyítás nem csodálom.
2012. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bár igazi megoldást nem találtam. Küzdünk a kutyussal,ma már jobban volt, csak reménykedünk.
2012. okt. 2. 13:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Állatorvos mit mondott?
2012. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!