Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy yorkshire-om. Ma...

Takacs Evi22 kérdése:

Van egy yorkshire-om. Ma reggel levittem, es megcsipte a labat a meh, o pedig odakapott a szajaval.3labon ment, de nem volt neki bedagadva, megnyomtam nem sikitott, pedig kenyeske. Mielott eljottem megneztem, nem volt bedagadva se a nyelve se a laba?

Figyelt kérdés
Csak 4korul megyek haza,felek valami baja lesz.Nem lesz semmi baja ugye?Feltem

2012. okt. 2. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem alergiás rá nem lesz semmi baja. A kis kutyák hajlamosak túl dramatizálni a dolgokat mivel te jobban figyelsz rájuk.. Nekem a nagy ha belelép egy tüskébe akkor picit sántít de nem érdekli a pincsi ha bele lép akkor ott megáll és várja hogy valaki kihúzza neki..
2012. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen esetek miatt nem árt, ha van otthon Calcimusc oldat. Én ilyenkor egy ampullával beadok neki. Van otthon egy kis fecskendő, azzal felszívom, és megitatom vele.

De valószínűleg nem allergiás rá a kutyusod, mert akkor szerintem kijöttek volna azonnal a tünetek.

Mondjuk az enyém sem allergiás a csípésre, de egy kalcium akkor sem árt.

2012. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém fél percig álldogál fél lábon, aztán fut tovább. Emiatt nem kell doki se.
2012. okt. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha allergiás lenne 5-10 percen belül eléggé lehetne már látni ahogy dagad be.
2012. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a valaszt. Akkor se aggodjak,ha ma ketszer mar ment a hasa es hanyt is? Nem mondom biztosra,hogy a mehcsipestol,mert evett fott hust is,es attol multkor is ment a hasa (csak elfelejtettem)?
2012. okt. 3. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!