Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3 hónapos dobermann...

Van egy 3 hónapos dobermann szukám hogyan tudom arról leszoktatni hogy ne rágjon meg harabdosson?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kölök, nehezen :D. De szerintem ha picit fenyíted, leszokik róla :/
2012. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
Mit mondasz ilyen baromságokat? Kussoljál ha nem értesz hozzá. Ilyen kis kutyát eszedbe ne jusson fenyiteni
2012. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Olvass !

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=harap+%E9s+u..


Ha ennyire nem vagy képben kutyanevelésben, nagyon ajánlatos az összes oltás után egy kutyaóvodába elmennetek.

2012. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
egyszerűen a marjánál megfogod, kiemeled, és egy nem kiséretében arrébb teszed. ha megint , akkor mégegyszer.
2012. okt. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne hogy ilyen kis korában ezzel egyáltalán kezdeni kéne-e valamit. Majd pár hónap mulva
2012. okt. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
a kiskutya ilyenkor a legfogékonyabb, és a szabályokat már most meg kell tanulnia.
2012. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Pontosan, ilyenkor a legfogékonyabb, ilyenkor lehet a legkönnyebben elrontani azzal hogy mint egy hülye elkezdjük szidni mindenért.
2012. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ma 14:52

Nem szidás van mindenért, hanem annak megtanítása, mit tehet, mit nem. Nagyon sok olyan kutyás jön az iskolánkba, aki pontosan úgy gondolkodik, mint te. Kölyök-majd kinövi. Aztán 8-10 hónaposan rájönnek, nem növi ki. És akkor jön a berögzött rossz szokások farigcsálása.

2012. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
a szabályokat határokat és korlátokat próbálom felállítani neki! de még egyenlőre nem nagyon fogad szót... még 1 kérdésem lenne hogy a törpeuszkáromat mindig harapdálja arról hogyan szoktassam le?
2012. okt. 3. 22:36
 10/17 anonim ***** válasza:

2-es, velem te így ne beszéljél :D Fenyíteni nem csak ütéssel lehet, a kutyám soha nem ütöttem még meg! Mégse harapdál, szót fogad, tisztel! Felnőttkorában tanítani lehetetlen szinte.


És a te válaszod annyira hasznos volt, biztos előbbre van a kérdező :).

2012. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!