Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most egyhetes kutya kibírja-e...

Most egyhetes kutya kibírja-e a telet odakint?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám, a párja 14 év után kimúlt. Kellene mellé egy társ. Kínáltak egy pulit, amely másfél hetes, de nem akarják megtartani, sőt, hogy mit akarnak vele, le sem írom. Sok szalmával kutyaházban, a másik kutyával kibírja?
2012. okt. 2. 22:06
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Szóval ha nem hozom el, a kiskutyára rossz dolog vár. Viszont a lakásban nem tartok állatot. Dilemmában vagyok.
2012. okt. 2. 22:07
 2/30 anonim ***** válasza:
1 hetes?
2012. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
40%

ez nekem sok most nagyon,nem tudom sírjak -e vagy nevessek..

hogy akarsz te 1 hetes kutyát felnevelni? óránként (éjszaka is!) etetni fogod,infralámpa alatt tartani és folyamatos felügyeletet biztosítani??

Nem úgy tűnik azzal hogy a kertbe akarod rakni? Nekem már itt nagyon sok ez most nem komoly ugye?

Írjál valamit mert rettentően lesokkoltál :D

Nem rád vagyok mérges félre ne érts hanem a "nem illetem szavakkal mert kitiltanak az oldalról" szaporítóra!!

2012. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Most másfél hetes, annyit megígértek, hogy hathetes koráig "megtűrik" az anyjánál, de utána el kell hoznom. Sajnálom a kicsit.
2012. okt. 2. 22:15
 5/30 A kérdező kommentje:
Kvittagirl, lehetne normálisan is megkérdezni valamit, mert nem biztos, hogy mindenki hü*ye.
2012. okt. 2. 22:17
 6/30 anonim ***** válasza:
46%
Mi a kivetni való a kérdésemben nem értem?? Te se gondolnál másra a kérdésed fogalmazása alapján,azt egy szóval nem írtad hogy 6 hetes korában kapod meg,félreérthetően írtad teljesen.
2012. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon muszáj, és nem lesznek megint -20 fokok, meg a másik kutya sem kergeti ki, akkor akár ki is bírhatja. De mondjuk én így nem vinném haza, max. annyi időre, amíg találok neki másik gazdát. Nem jó egy kölyköt rögtön kivágni a kertbe, se nyáron, se télen. Meg hát a kutyának nem kutyatárs kell, hanem ember, aki minden nap foglalkozik vele, sétáltatja, viszi kutyák közé, satöbbi. Ezt ergyetlen kutya sem pótolhatja.

A "párja" alatt meg remélem, nem azt érted, hogy orrba-szájba szaporodtak egész életükben, és hogy ezt tervezed ezzel a kölyökkel is...

Szóval értem én, hogy jót akarsz annak a kutyának, csak azért gondold végig, hogy mi az, ami _tényleg_ jó neki, meg úgy általánosságban a kutyáknak.

2012. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Szia! Van rá 4 és fél heted, hogy találj neki gazdát, ha Te nem tudod magadhoz venni. Puli kutyust sokan keresnek, kedvelt kutyafajta, ugranak rá majd biztos, pláne, hogy kölyök.Kezdd el hirdetni e-dog-on, kiskutya.hu-n, netboard-on. Nagyon vigyázz, nehogy szaporítóhoz kerüljön, kérdezz rá alaposan, hová kerül, lesz-e mellette másik kutya, munkára, vagy kedvencnek akarják, lakásba vagy kertbe bejárással a télen, ilyesmiket kérdezz. Lesz kiből szelektálni, azt most lefogadom neked.
2012. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
akumi - nem egészen értem, ezt az orrba szájba szaporodási kérdést. A fogalmam szerint a kutyámnak a párja az a kutya, akivel jól elvan, amíg nem vagyok otthon. Egyébként mindkettő szuka volt. A másik része pedig az, hogy nem az ember van a kutyáért, nem bírom, amikor valaki egész nap a kutyát nyalja falja, csókolgatja, vele alszik, stb. A kutya az nem ilyen társ, nem ez a dolga. Kösz a választ. Ha elhozom a kutyát, nem fogok neki gazdát keresgetni, inkább nem hozom el. Csak ugye azt meg nem akarom, hogy elsinkeljék.
2012. okt. 3. 05:48
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
Ha a másik kutya elfogadja, akkor ki fogja birni. vidéken istállókban, ólakban, maguk ásott gödrökben ellenek a kutyák. gondolom ez a puli sem steril elletőládában született. Vidd haza nyugodtan, ha szeretnéd,
2012. okt. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!