Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy telik egy napja a kutyáto...

Hogy telik egy napja a kutyátoknak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mikor kel fel, mit reggelizik általában, mit csinál egész nap, mit ebédel, vagy vacsizik?Vannak e különleges programjai?

2012. okt. 2. 22:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

-felkel párom 6kor akkor leviszi őt sétálni

-feljönnek alszik tovább

- én felkelek 9 körül,akkor felkel ő is,kap tejszínhabot a kávémból alszik tovább.

- Ebéd következő lépés addig vagy alszik vagy játszunk. Ebéd után megvárom hogy emésszen azért egy fél órát,majd leviszem fél órára kb.

-Következő séta 5 körül van ez 1-2 órás általában (kivéve ilyen mocsok időben),ekkor labdázunk,futkozunk,kutyákkal bandázunk,szóval ez a kedvenc időtöltése a napból.

-Feljövünk ilyenkor megkapja a kajája 2. adagját és lefeszik pihizni.

Este bepörög általában ilyenkor szintén játszunk egyet itthon,aztán utolsó séta az este 10 körül van,de ilyenkor már általában fel kell kelteni hozzá őt:)


Hétvégén néha kutyasuliba megyünk,ha van kutyás rendezvényekre,vagy eljön velem Komáromba(szeret utazni,egy angyal a vonaton).

2012. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

persze mocsok időben is levisszük akkor is sétálni,csak akkor nem maradunk lent labdázni,azt elintézzük itt a lakásba ha egésznap esik.

És én is dolgozok,csak kötetlen munkaidőben ezért tünhet fel hogy milyen sokat vagyok vele:)

2012. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Reggel 7-kor ébresztő, utána 3 óra játék és tanulás a futtatón, majd hazajövünk, reggeli, és délig alszik. :D 2 körül kezd magához térni, ilyenkor eü séta, ez fél óra maximum.

Ezután ismét alvás úgy ötig.Megint félkómásan ébred, jön kunyerálni a konyhába, ha anyum épp főz.Kap egy falatot, majd bemegy, és pihenget, vagy hívom játszani, esetleg tanulunk még egy kicsit.

Este 7-kor indulás a haverokhoz a futtatóra, ott 2-2 és fél óra önfeledt játék a többiekkel. :)

Hazaérkezés, lábtörlés, végül kiadós vacsora.

Amíg én fürdöm, ő a szőnyegemen alszik, de amint lefeküdtem, hívom fel magam mellé, és alszunk is. :)

Néha beüt valami érdekesség: reflexlabda, lézerpöttyözés.

2012. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

Reggel-délelőtt séta a Duna parton, vagy bevásárlás-ügyintézés a városban.

Utána alszik-házat őriz egész nap.

Délután-este séta, kb. másfél-két óra, nyáron 3-4 is.

Este vacsi és alvás

2012. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Reggel 6-kor kelünk, kiengedjük a kertbe pisilni, kap reggelit, de 7-ig nagyjából bent van velünk. Hétkor elmegyünk suliba/dolgozni, délelőtt a kertben van. Ebéd után a család fele hazaér, akkor bemehet a házba, vagy ki-be járkál/kéredzkedik. Du. kb. másfél órás séta, futtatás, játék, menet közben időnként pár perc fegyelmezőzéssel. Vacsora 8 körül, utána már bent van velünk, kilenckor még kimegy egyet pisilni. Alszik reggelig, hangját sem hallani. Szombaton kutyasuli, vasárnap bandázás, időnként hosszabb kirándulás, vagy csak sima séta.
2012. okt. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Reggel 7-kor kelek, ő akkor már tűkön ülve várja a reggelit, ez általában száraztáp kis konzervvel összekeverve. 8-ig miközben készülődök, ő visszafekszik aludni. 8-kor elmegyek dolgozni, addig ő a kertben van, szerintem általában ott is alszik. Hazaérek kb 5-kor, ha nem kell főznöm, mosnom stb, akkor amint hazaérek, megyünk sétálni. Ha van dolgom, akkor elvégzem és csak utána megyünk ki. A házunk mögött egy hatalmas rét van, oda szoktam kimenni vele. Itt kb 2 órát vagyunk, labdázunk, hagyom szaglászni őt. hazamegyünk. Elvégzem otthon a dolgokat, iratrendezés, stb. Majd este 9-kor még elmegyünk egy kisebb sétára, találkozom egy baráttal és annak kutyájával. Amikor innen hazaértünk, akkor kap vacsorát. Ez kb 10 után van. Sajnos hétköznap ennyi időm van rá, hétvégén pótoljuk be a kimaradt időket.
2012. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6kor kelünk séta a pékségig meg visza. Kb 30-40perc. Hazaérünk bnőmel reggelizünk utána gyors klikkerezés utána az ebek reggeliznek. Ebédig elvannak a kertbe. ebéd után klikkerezés. Délután 4kor végzek utána 1 óra séta kb és ha van kedvem klikker.. 8ig pihi esti séta előtt kliker ha elmaradt délután esti séta 1-1,5 óra. Utána vacsi vacsi után kint vannak a kertbe amig fürdünk utána bejönnek és alvás. (persze van változás vagy hogy elmarad a 1-1 séta vagy rövidebb hosszab.. vagy hogy délután elmegyünk kirándulni akkor az esti séta elmarad mert 7-8körül érünk haza és utána kapnak vacsit. Hétvége meg totál változó Éppen mikor mihez van kedvünk nyáron voltunk strandon, erdőben, mezőn stb )
2012. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jók.És milyen fajta kutyusok ezek?Mit csináltok, ha eső vagy nagy hó van?
2012. okt. 3. 10:48
 9/15 anonim ***** válasza:
enyém pincsikeverék 2 éves,és leírtam mit csinálunk ha rossz idő van,egész nap esik,akkor lakásban játszunk/fárasztom le. Ilyenkor magamat is rendesen mondjuk..:DD
2012. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

4 éves roti-nj keverék.

Ha száraz időszakban bejön egy nap eső, akkor vagy kimarad egy séta egy nap, vagy esetleg a teljes napi két séta, vagy mégis elindulunk valamerre, ha nem esik nagyon...hóban nagyokat sétálunk-szánkózunk.

Tegnap este pont elállt az eső, elindultunk sétálni, persze szakadó esőben sétáltunk háromnegyed órát :D Áttöröltem a kutyát, de még vizes volt, nem akartam a kertben hagyni, ezért bent vacsizott és már ki sem akart menni, pisilni sem raktam ki, este 20-tól reggel 7-ig aludt, akkor jelzett, hogy engedjem ki

2012. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!