Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónapos korától lehet/érd...

Hány hónapos korától lehet/érdemes kutyaiskolába vinni egy német juhász kölyköt?

Figyelt kérdés

#németjuhász #kutyaiskola #német juhász kölyök
2012. okt. 3. 03:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Már egészen három hónapos korától lehet vinni, ekkor még csak kutyaoviba lesz. Itt ismerkedik, stb. Utána majd a korához megfelelően egyre magasabb szintekre lép. Én ajánlok egy engedelmességit is, az jó ha van. Nem tudom te mit szeretnél vele, őrző-védőzni, vagy valami mást, de akkor olyan irányba kell mozogni!
2012. okt. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a szükséges oltásai megvannak nyugodtan elsétálhatsz a sulihoz és ismerkedhettek. Az oktató fog neked segíteni, hogy mikor mennyit csinálj. Csak játékosan szabad csinálni, mert egy életre megutálhatja, viszont lehet egy szuper kutyád is! :-) Sok sikert!
2012. okt. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Oltások után nyugodtan viheted, de ne a suli, hanem a kutyaovi részére :)

Kutyasulit általában olyan 7-8 hónapos korban szokták elkezdeni, sok helyen előtte nem is javasolják (amivel én egyet is értek).

2012. okt. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

üdvözletem!:)


Kutyaovi már 3-4hónapos kortól is mehet szerintem :)

Viszont kutyaiskolába fél évtől fiatalabban nem ajánlott vinni. Viszont ha túl későn kezded, egyre nehezebb lesz neki tanulnia :) Persze minden kutya tanítható, de már ha egy 1évesnek, vagy egy 10évesnek kell megtanulnia a dolgokat. :) Remélem, hogy segítettem :)

2012. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!!! :)
2012. okt. 6. 22:09
 6/7 anonim válasza:
Ahogy megvannak az oltásai.:)
2012. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most a hónap közepén kapja majd az utolsókat. :)
2012. okt. 8. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!