Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oltások után kinek milyen...

Katalin79 kérdése:

Oltások után kinek milyen tünetei voltak a kutyájának?

Figyelt kérdés
tegnap kapta meg az elsö oltását 7 hetesen, ma reggel semmi gond nem volt szaladgált,de nem evett, most viszont csak fekszik egésznap, és kihányja amit tegnap evett,bágyadt dokit probáltam hivni ...de a hivott szám átmenetileg nem kapcsolható.... oltástol lehet? nektek milyen panaszok voltak oltás után?
2012. okt. 3. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Kicsit bágyadtam volt....

Sztem lehet az oltástól is, de én a helyedben keresnék egy másik orvost aki megnézi, és tanácsot ad.

Ha másképp /pill. most nem megy , legalább telefonon érdeklődj ez ügyben!

2012. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jav: bágyadtabb
2012. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet annyira rosszul az oltástól. Nekem soha nem volt velük semmi gond.
2012. okt. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem volt vele gondunk soha. Még csak levertebb sem lett tőle.

Viszont keress egy másik dokit és beszélj vele!

2012. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt semmi baja a kutyusnak akkor joggal gondolhatunk arra hogy van köze az oltáshoz. Bár, lehet véletlen egybeesés is.
2012. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Féreghajtó pasztát is kapott tegnap?
2012. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy dokit, mert lehet köze az oltáshoz. Ismertem olyan kiskutyát, akit beoltottak egy adott betegség ellen, csak valami már motoszkált benne (csak nem látszott) és az oltás a legyengült szervezetét nagyon megterhelte. Nem lett komolyabb következménye, mert egy doki kezelésbe vette.
2012. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kapott féreghajtó tablettát,de nem volt benne féreg ,a parvó ellen kapta most, egy valami azért eszembe jutott,lehet hülyeség, tegnap mikor vittük 8-órára ,aznap reggel fél 6-kor kapott enni, 10 után jöttünk haza, addig csak vizet meg egy kis tápot adogattam apránként, mikor haza értünk nem adtam rögtön enni csak kb 1 óra mulva mert féltem össze rázkodott a hasa az uton, mivel busszal mentünk, aznap még 4 órára rá adtam megint enni, nagy falánk és behabzsolta a két kis adagot, este töbször volt kaki, kemény nem megy a haasa, ma adtam neki vizet, és a tegnapi adagja mind kijött belöle, most felkelt járkált és kakilt de nem fojosat, pisil is rendesen meg 1-2 szem tápot szeget,lehet tegnap hogy kimaradt a megszokott etetési üteme és hirtelen evett elrontotta volna a pociját? féltem hisz ö az akit az utszélén találtunk :-(
2012. okt. 3. 10:52
 9/10 A kérdező kommentje:
ja hivtam másik dokit,szerinte ne aggodjak, mert most jön ki rajta az oltás hatása,úgy mint a gyerekeknél mikor megkapják védöoltásukat általába belázasodnak, az én kislányom is belázasodott mikor kapta az elsö védöoltását, azért még figyelgetem ha nem javul akkor viszem az állatkorházba
2012. okt. 3. 10:56
 10/10 anonim ***** válasza:

nálunk is volt mikor még kölyök volt a kutyám és az egyik oltástól belázasodott,meg sírt egésznap úgy fájt a helye neki,aznap visszavittem kapott még egy injekciót arra emlékszek aztán mondta a doki ha holnapra nem javulna akkor infúziót kap.

De hál isten nem került erre sor,az a szuri teljesen rendbe rakta,este már be volt pörögve:)

2012. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!