Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti egyedül mentetek első nap...

Ti egyedül mentetek első nap a kutyaoviba/iskolába, vagy elkísért titeket valaki? Persze a kutyán kívül.

Figyelt kérdés
Milyen volt az első nap? Élveztétek, vagy feszengtetek kicsit eleinte? Én most szombaton megyek majd életemben először kutyasuliba, vagyis oviba.

2012. okt. 3. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyedül mentünk. Tökre fesztelen volt az egész. Nagyon jó volt.
2012. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Minket vittek, de csak azért mert a családnak kellett az autó, de meg nem vártak úgyhogy végülis mondhatni egyedül mentem. Én élveztem, a kutyám élvezte, úgyhogy jó volt. Bár oviból többet is kipróbáltunk, hátha találunk jobbat, de nem jött össze. Volt olyan hely ahonnan óra közepén majdnem eljöttünk mert nem tetszett, de maradtam a végéig abban reménykedve, hogy lesz az még jobb is, nem lett.

A legelső napunk nagy része -mint átlagban az oviban- játékkal telt és alapengedelmes gyakorlatok tanulásával. Akiknek volt bármi kérdése-kérése az nyugodtan feltehette... kötetlen beszélgetés volt végülis kutyás-kölyök kutyás témakörben.

2012. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is egyedül mentem a foglalkozásokra csak nem oviba, hanem kezdő engedelmességi csoportba. Nem kell feszengeni, mivel mindenki aki ott van, mind kutyaszerető ember, sok kedves van, szóval lehet valamelyikkel össze is barátkozol, és tanácsokat adtok, stb egymásnak. Nem rossz az, nem feszengtem, mivel az oktatókat már ismertem nagyjából.
2012. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én először a párommal mentem, de azóta mindig egyedül (a kutyával) járok. Szerintem nyugodtan menj egyedül. Élveztem nagyon, kutyások könnyen megtalálják a közös hangot.
2012. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kicsit félek tőle. Nem attól, hogy kiközösítenek, igazából nem is tudom mitől félek...Izgulós vagyok. :)
2012. okt. 3. 16:30
 6/7 Yukióóóó ***** válasza:
100%
merre mész helyileg suliba ? én a kisebbik fiammal mentem és az első 5 percben azt mondta , menjünk haza , mert nem tudta el viselni , hogy a kutyánkat / akita inu / állandóan hang pofonnal nevelték , de jót tett neki :-)
2012. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Helyileg a Szigethalmi Kutyaiskolába megyek. Ez még csak ilyen próba nap, meglátjuk mennyire válik be.:) Ha nem tetszik, akkor keresek másikat.
2012. okt. 3. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!