Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A VIP Puppy táp milyen táp?...

A VIP Puppy táp milyen táp? Összetevőleg?

Figyelt kérdés

Megpróbálok keresni összetevő leírást, nem tudom mennyire ismeritek a tápot.

Kimérve tudok venni 360-ért kilóját. Csirkés. Elfogadható árban van úgy gondolom, ennél még a pedigree és társai is jóval drágábbak. És aprószemű ami fontos, mert kistestű kutyának lenne.


2012. okt. 3. 15:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
400-440 körül van bárányos is, ha jól emlékszem.
2012. okt. 3. 15:42
 2/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy Friskies junior kutyatáphoz viszonyítva, mennyivel jobb?
2012. okt. 3. 15:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Kistestű kutyának ne minimalizáljuk már a kaja árát.. amikor 3000-4000ftból megvan a havi kajája a legjobb tápokból..
2012. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak. Minimális költségkülönbség jön ki egy hónapra, ha egy közepes, vagy jó minőségű táppal etetsz.


Próbáld ki a Brit tápcsaládot. Ha mégis fontos az ár, akkor ebben nem fogsz csalódni. Adhatod neki a S-es, vagy M-es változatot is.

2012. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De minimalizálom. Vagy akkor vedd meg Te :) A tápról mondjatok véleményt!
2012. okt. 26. 06:46
 6/13 anonim ***** válasza:
360/kg ért nem lehet túl jó. Vegyél britet az 500ft/kiló itt a N&D az kistesűeknek van kitalálva az 1000ft egy kiló.. De nagyon jó táp.. a pedigré meg társai helyett a kutya jobban jár azzal is ha maradékkal eteted.. Megvezsem a jó tápot az 50kilós kutyámnak :) nekem nem kell mondani hogy mi a drága. :) Amit ajánlok a brit,n&d orijen, taste of the wild. a britt a legolcsóbb ezekből..
2012. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Iiiistenem :DDD De nem értitek, hogy nem tudok olyat venni? Nincs 5-10-15 ezrem egyszerre egy tápra, olyanokat meg itt nem lehet venni kimérve. Azt meg lehet kilónként venni.
2012. okt. 26. 16:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne, van kis kiszerelés

például: [link]


itt nézz körbe.. Amit it megkapsz azt megrendeli neked bármelyik kis kutyakajás bolt egy icipicivel drágábban

2012. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen van kis kiszerelés, csak úgy 3x annyiba kerül. Most komolyan kötekedni akarsz? Vagy mi a sz*r? Fáj neked, hogy én nem olyan táppal akarok etetni? Ha nem tudsz érdemlegesen hozzá szólni akkor ne szólj hozzá. Ne erőltesd rá másra azt amit nem akar/ nem tehet meg.
2012. okt. 26. 20:06
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy fogadjunk azt sem tudod milyen az a táp amit kérdezek... Nem tudom minek írogatsz akkor ide...
2012. okt. 26. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!