Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kan kutya összeszoktatása....

Nevtelen0715 kérdése:

2 kan kutya összeszoktatása. Szerintetek?

Figyelt kérdés
sziasztok! arról lenne szó, van egy 3éves shar pei kan kutyám, nyugodt szocializált természetű, de szeret ráugráli más kan kutyára "úgy"... ezt persze egyik sem tűri... ideiglenes befógadóként nálam van most egy keverék szintén kan közepes testű kutya. nem volt verekedés, csak azokban a bizonyos helyzetekben az új jövevény morog és oda-oda kapdos.alapvetően megbírkóznék velük szerintem, mármint, hogy rájuk szólok... de van egy 2éves fiam. még csak ma hozták a kutyus, izgatott mindkettő. ha ez elmúlik ellesznek egymás mellett?

2012. okt. 3. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz gond. :) ugye a "molesztálás" azt jelenti, hogy ő a domináns fél, na most ebben vagy meg tudnak egyezni, vagy lesz egy kis összezörrenés. nem hiszem, hogy vérremenő vita alakul ki később. a sharpid majd duzzogva feladja szerintem :)
2012. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt. Egy nagy seta utan az egyik.az egyik szobaban masik a masik szobaban alszik.:)))
2012. okt. 3. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!