Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állateledel kifejezetten ÖREG...

Állateledel kifejezetten ÖREG KUTYÁK részére?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan kutyaeledelt,amit konkrétan öreg kutyáknak fejlesztettek ki,és hol lehet kapni Budapest környékén?
2012. okt. 3. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Hát márkát nem tudok mondani, de nagyáruházakban az állataeledel soron van , direkt kicsiknek, meg öregeknek kifejlesztett is! :D
2012. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy csomó féle, különböző márkák, különböző kategóriában. Havonta egyszer ingyen visznek ki csomagot, vagy, ha 5000 Ft felett rendelsz.

2012. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kerestem sok helyen,de csak juniort,és felnőtt kutyásat találtam :( Mindkét kutyusom öreg,és szeretném,ha sok vitamint tudnék nekik adni :) Köszi a segítséget!
2012. okt. 3. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
acana, royal canin, hills stb.. mindegyiknek van ilyen verziója. Igazából mindegy hogy milyen, csak ne alacsony kategóriást vegyél, mert néhányba még fűrészport is belekevernek..-.-
2012. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyáruházat felejtsd el...

igazából attól függ, milyen állapotban van? mert ugye a legtöbb idős kuty tápnak a lényege a csökkentett energia tartalom. de mondjuk az én kutyám csontsoványan, vénségesen került hozzám, ő nem light-ot kap. most happy doggal etetem, lazacos, bárányos verzió, egyébként a 2 évesem ugyanezt kapja.

egyébként az acana, high, eukanuba, pro plan mind nagyon jók. kérdezd meg az állatorvosod :)

2012. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A nagyáruházakban én sem bízom,az embernek való kajákba is belekevernek mindent,nemhogy a kutyaeledelbe. A kutyusaim jó állapotban vannak,korukhoz képest aktívak,sokat játszom velük,de az egyiküknek már a fogacskái elég gyengék,ezért valami könnyen harapható,öregeknek való eledelt vennék nekik,meg a vitaminok végett is. A helyi állatorvos is kb.olyan,mint a háziorvosunk,mindkettő egy pénznyelő autómata,tartják a markukat,de nem végzik rendesen a munkájukat.

2012. okt. 3. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!