Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások előbb tanárnak pár...

Kutyások előbb tanárnak pár maguknak, vagy kutyával lehet fogni pasit/barátnőt? Melyek a feltételei az örökbefogadás és a menhelyeknek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 3. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ez most két külön kérdés?
2012. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: aha igen az hát ja :D
2012. okt. 3. 18:54
 3/9 A kérdező kommentje:

Milyen feltételekkel lehet valaki,ideiglenes befogadó vagy önkéntes?


Igaz-e, hogy akinek van kutyája annak lesz valakije?

2012. okt. 3. 18:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ideiglenes befogadó bárki lehet aki az alap állattartás szabályait ismeri és betartja. De a szervezet akinél jelentkezel úgy is felméri és elmondja hogy a te körülményeidhez milyen kutyus illik ( mozgásigény, temperamentum, tapasztalat...)


És nem, a kutyások nem találnak könnyebben párt. Sőt, személy szerint nekem az a tapasztalatom hogy nehezebb, hisz eleve csökken az esélyesek száma (nem kutyások, allergiások...) ráadásul még kutya szereteten belül is egyezniük kell a tartási/nevelési elveknek (kinti, benti, ágyban alvás, szidás, asztalnál etetés...)

2012. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

... és hogy jön ide a tanár??? !!! :DDD

Kutyások előbb páran tanárnak készüljenek maguknak? Huuuuuuuuuuuuu te aztán tudsz kérdezni...

2012. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Pasit.nőt meg úgy tudsz kutyával fogni, hogy ráuszítod a kutyádat!
2012. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Lehet kutyával pasit fogni. Az exemet akivel 5 évig voltunk a kutysuliban ismertem meg, utána volt egy szeretőm, őt séta közben. A páromat mondjuk aki mellett végleg lehorgonyoztam nem kutyával találtam, de nagyon szereti őket.
2012. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 compactegon ***** válasza:
100%
remélem nem csak azért kell a kutya, hogy felszedj valakit :D
2012. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Előző nem nem azért kell kutya.


Találnit akartam irni,nem tanárt. elirás a tanár

2012. okt. 4. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!