Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy törzskönyves 10...

Van egy törzskönyves 10 hónapos briard szukám. Mikortól lehetnek kölykei? Mit kell megtennem ahhoz, hogy a kölykök biztosan egészségesek legyenek? Kiállításra muszáj hordanom a kutyám vagy ott úgyis minden előre le van zsírozva?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 16:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kecskeméten lesz legközelebb kiállítás amiről még nem csúsztam le. Gröschl Ferenc bírálja a francia pásztorkutyákat. Róla hallottam már, havaneset is bírál, van egy ivartalanított havanese kanom is, imádom azt a fajtát is, így ebben a vonatkozásban hallottam már a nevét. De konkrétumot nem tudok róla. Azt tudom, hogy yorkshire terrier tenyésztő.
2009. aug. 4. 18:19
 12/16 A kérdező kommentje:
Komáromban is lesz egy októberben, ott szerb bíró bírálja majd a francia pásztorkutyákat.
2009. aug. 4. 18:21
 13/16 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Kedves 16:54-es!

Két CH kutya szaladgál az udvarunkban, nem túl régóta kiállításozok, ezért nem lehetnek bíró "haverjaim".

Kaptunk már nagyon jót is, illetve sógor-koma kutyáját vertük már meg, úgyhogy nem teljesen úgy van az, ahogyan te állítod...

Az meg hogy kérdezze meg a tenyésztőt kihez nevezze a kutyát megint nem szól másról mint ki kinek a haverja.

A kutyát minnél több bírónak meg kell mutatni(lehetőleg tényleg hozzáértőnek)

Sok sikert és sok szép kiállítási eredményt kívánok!

Ha esetleg segítségre van szükséged szólj nyugodtan, szivesen segítek!

Üdv: a Nagy kutyás csaj

2009. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy:) Igazából akkor a felvezetést el kéne kezdeni gyakorolni Cassievel, csak nem tudom hogy kezdjek neki:(
2009. aug. 4. 20:59
 15/16 anonim ***** válasza:

Igy kell csinálni: [link]

:D

2009. aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jó ilyet olvasni. Én teljesen megértem azokat az embereke, akik szeretnének látni egy almot felnövekedni, de így kell ezt csinálni, előbb a papírok és szabályok aztán jöhet a szép része.

Én még annyit tennék hozzá, hogy a helyedben biztos levizsgáztatnám munka kutyának, izgalmas (és persze) lehet a terelésre betanítani, a felvezetést 1-2 hét intenzív gyakorlással meg lehet csinálni, nekem király uszi keverékem van, de viccből megtanultuk a felvezetést, nagyon egyszerű volt

2009. aug. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!