Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kergeti a farkát?

Miért kergeti a farkát?

Figyelt kérdés
Foxi kutyusom van. Csak akkor szokta kergeti a farkát amikor enni kap! Miért??? Kergeti, morog rá, mintha nem is hozzá tartozna, hanem valami idegen lenne, akitől fél, hogy elveszi az ennivalóját.
2012. okt. 3. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Mennyit sétáltatod ,játszol vele,hordod kutyák és emberek közé?
2012. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Rossz szokás vagy OCD.
2012. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon durva stressz és feszültség, kajaféltéssel kombinálva. Az elsőhöz csatlakozom én is, milyen foglalkozásban részesül a kutya, és milyen problémák vannak vele ezen kívül?
2012. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Egy BRIT kutatónő több száz VIDEÓ alapján"

Köszönjük... :)

2012. okt. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Jó, ez hülye cikk, de attól még a farokkergetés az OCD. Az ELTE is végzett ilyen kutatásokat kutyáknál.
2012. okt. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

OCD-t meg SSRI gyóygszerekkel kezelnek. Ebből írtam a diplomamunkám, SSRI-t akkor se adnék se állatnak, se embernek, ha az életem múlna rajta....


Simán csak rögzült rossz szokás, ami ugye mint tudjuk, egy idő után súlyosbodik.

Szakértő segítséggel és sok-sok munkával és idővel meg lehet oldani, nem kell hozzá antidepresszáns.

2012. okt. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!