Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsó Budapesti állatorvost...

Coolcsar kérdése:

Olcsó Budapesti állatorvost hol találok? (Oltások, ivartalanítás céljából)

Figyelt kérdés
Légyszi, azt is írjátok, hogy hol, kicsoda, mennyiért, elérhetőség, esetleg ha van honlapja....

2012. okt. 4. 01:59
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Idősebb, nem valami bratyizós, de tök normális, olcsó, nincs tömegnyomor


[link]


Haláli jó fej, olcsó, de telefont nem fogja felvenni, és kb. olyan a rendelő, mintha bent tartaná a Mona Lisát, ha nyitás előtt fél órával érkezel, már akkor is lesznek előtted vagy öten, nekünk volt olyan, hogy három órát álltunk sorban, mire bejutottunk, ha kevesen vannak, az azt jelenti, hogy minimum fél órát vársz, de az felér egy kisebb csodával

2012. okt. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán az elsőt javaslom abban az esetben, ha gyorsan és egyszerűen akarod lerendezni az ivartalanítást, mert fel fogja venni a telefont, nem kell odazarándokolni és órákat sorban állni, hogy megtudd hogy is lesz.


Tudom, hogy kutyás vagy, de mi két éve 3200 forintot fizettünk a kandúrkánk kiheréléséért, az előtt két évvel, meg egy másik kandúr heréléséért 3000 forintot és máshol, az ivartalanítási akció keretein belül is 7-8 ezret akartak kérni. Annyi volt, hogy felhívtuk, elmondtuk, hogy mekkora a macska, elmondta, hogy jó, vigyük kb. akrámikor jó volt neki, mi másnap délutánt mondtuk, elmondta, hogy akkor mikortól ne egyen. Odamentünk, kijött érte, bevitte, kiherélte, kihozta, betettük a dobozba, hazavittük, felkelt kész.


Azt kalkuláld bele, hogy a drágább helyeken manapság már adnak nekik ébresztőt, és ébren kapod vissza meg ilyenek, na itt ilyen nem volt, de nem hiányoltam, biztos van jelentősége, de jártunk egy bazi drága rendelőbe is, ott kapott ébresztőt a macska, mikor más miatt altatták, de ugyanolyan kótyagos volt, ugyanúgy végig okádta a házat stb.


A másodikról nem tudok nyilatkozni, ott mi nem ivartalaníttatunk, csak nyavalyákkal jártunk oda. A sorban állást és a telefon nem felvételt leszámítva tökéletes a hely, de én megtehetem, hogy órákat állok, mert jobb dolgom amúgy sincs, viszont a telefon néha engem is bosszantott, mert előfordulhat, hogy ha odamégy az fogad, hogy betegség miatt nem rendel, de előre nem tudod megkérdezni, hogy van-e, mert nem veszi fel, vagy volt olyan, hogy nem tudtuk hányig van és vészhelyzet volt a macskánál és nem vette fel, hogy megkérdezzük van-e még, meg vállalja-e.

2012. okt. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de hogy válaszoljunk a kérdésedre, ha azt sem írod le, milyen kutyád van, mennyi idős, hány kiló és hím vagy nőstény??? Ezek mind mind számítanak az árat tekintve.
2012. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszike...próbáltam hívni az elsőt, de nem vette fel. Sajna sok időm nincs a várakozásra, úgyh a második kizárva. :S :)


Hogy milyen kutyus?

8hetes foxterrier kan. (bár még csak holnap megyek érte úgyh lehet mégis szuka lesz...had döntsenek a ők h ki akar hozzám jönni :))

Egyenlőre még csak az oltás aktuális... a tervem h a jövőhét hétfőn megkapja a 2.oltását.

Úgyh további segítő ajánlást várok.

Köszi

2012. okt. 4. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok most pontos rendelési időt, valahova fel volt írva, az első nem rendel egész nap, lehet a rendelőben van az a vonalas telefon? Ha gondolod próbáld meg olyan öt óra, fél hat felé, mi általában akkor jártunk úgy emlékszem és mindig ott volt.
2012. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hova NE menj, ha esetleg ráakadsz a neten:


Kodály Köröndnél lévő rendelő (6. ker). Drágák és a stílus is hagy kívánni valót maga után.


Ó utcai rendelő (6. ker). Nincs szinte SEMMI felszerelés, lepukkant.

2013. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát Dr. Jenei egy bunkó paraszt, soha többet nem megyek oda az biztos. Elvittem a beteg kutyám, jól leoltott, hogy "szegény kutya, nem látod hogy beteg?" -De látom, azért vagyok hoztam el orvoshoz. Tahó... Meg hogy nem tudtam mi a baja, mi rá a gyógyszer stb. Könyörgöm nem én vagyok az állatorvos, azért vittem el, és még ő hülyézett le. Én tök normális voltam, ő meg beszólogatott nekem végig. Vissza kellett volna vinnem a kutyát 3 hét múlva kontrollra, de elvittem egy másik orvoshoz, mert nem is javult semmit, és mint utólag kiderül alaposan félredignosztizálta... no comment. A másik doki meggyógyította normálisan. Szóval összegezve az én tapasztalatom róla pár szóban: bunkó, önelégült, szakmai tudás, hozzáértés = 0, és mindennek tetejében homi. Az egyetlen előnye, hogy olcsó. Ezért mentem én is hozzá
2013. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!