Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy /évszaktól...

Miért van az, hogy /évszaktól függetlenül/ a fiú kutyám megfickósodik ha megfürdetem a lányokat?

Figyelt kérdés
Most már ott tartunk, hogy ha csak a lábukat mosom meg, akkor is rájön az érzés.Szerencsétleneket állandóan zaklatja, még éjszaka is...
2012. okt. 4. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit takar az, hogy megfickósodik, meg zaklatja őket? Milyen fajta, mennyi idős kutyákról van szó, és ivarosak-e? Mit szoktál tenni a zaklatás ellen?
2012. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megakarja ugrani, tehát szexuálisan zaklatja. 10 éves csivava, sajnos nem lett ivartalanítva. Nemrégiben beszéltünk az orvossal, de már nem javasolja...

Kár hogy régebben nem volt ennyit eszem, de úgy gondoltuk, hogy mivel a lány ivartalanítva lett, így baj nem történhet . Az, az érdekes a dologban, hogy ha nincs fürdés, lábmosás, akkor nem szerelmes.

Hogy mit csinálok olyankor? Rászólok hogy :vége! Akkor 1-2 percre abbahagyja, utána kezdődik minden előröl. És ez így megy napokig!

2012. okt. 4. 17:14
 3/6 A kérdező kommentje:

S.O.S!

Senkinek nincs ötlete....?

Tegnap kénytelen voltam ismét megfürdetni, ugyanis bement a tóba a vadkacsák után /tacskó/. Mondanom sem kell hogy azóta a fiú /csivava/, le nem száll róla, minden lépését követi, és zaklatja. A harmadik lány kutyusunkra is morog, ha megközelití...

2012. okt. 19. 08:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nem egy tipikus probléma, én szakemberrel beszélnék, aki meg tudja nézni, hogy miről is van szó. Valószínű egy berögzült rossz szokás egyébként, és egyszerűen az a megoldás, hogy nem engeded meg neki, de így távolból nem jelentenék ki semmit biztosan.
2012. okt. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy pár kiképzőt kérdeztem, de sajnos nem tudtak érdemben választ adni. Tudom, nem igazán ez a szakterületük, de gondoltam hátha tudnak tanácsot adni.

Nemrégiben írtam Stefan Siman-nak de még nem kaptam választ, pedig már nagyon várom.

Kíváncsi vagyok rá, miért csinálja ezt a kutyám, és hogy mi a megoldás.

Köszi a válaszod!

2012. okt. 24. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress igazi szakembert... :D
2012. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!