Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Betartod a heti egy koplalónap...

Betartod a heti egy koplalónapot a kutyádnál?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 18:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem, én személy szerinte nem. Van úgy, hogy kevesebbet kapnak hetente egyszer, illetve ha azt látom, hogy pl. a nagy meleg miatt nem úgy esznek, de általában minden kutyám az aktuális egészségi állapotához, és aktivitásához viszonyítva kapja a kaját.
2012. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nem!:O
2012. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem
2012. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Nem.
2012. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Nem, csak 1-2 nap kisebb adagot kap, ha nem ette meg az előzőt teljesen.
2012. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

természetesen .persze nem minden héten.

kutyasuli előtti napon igen, nagy melegben igen ,hosszabb utazás előtt igen.és van amikor ő maga hagyja ott a kaját ( persze 10 perc után elveszem,és csak a következő etetésnél kap )

2012. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
én sem. néha betervezem, de a végén sosem visz rá a lélek, mert nem vagyok róla meggyőződve, h ez tényleg jó és szükséges. kicsit olyan, mintha nem is a kutya, hanem a saját ösztöneim ellen mennék, vhányszor elhatározom, h koplalónapot tartok nála és a végén mindig megetetem. megnyugtattatok, most már nem is fogom forszírozni.
2012. okt. 4. 18:35
 8/20 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan koplaló nap van heti egy alkalommal, hogy csak főtt sárgarépát/zöldséget, rizst, és tápot kapnak. Tehát a hús kimarad.
2012. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem. Eszemben sincs. Maguktól hagyják ott, amikor úgy érzik ma nem kívánják. 2 db panelcirkáló pincsi, egyik sem kövér, virgoncak, izmosak. :)

Jó minőségű tápot kapnak 90 százalékban, többi maradékok. A táphoz keverve kapnak pl. levest, vagy ha marad pici rizs, tészta stb, azt megkapják.

2012. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem, az én kutyám mindennap úgy várja a vacsit, nem lenne szívem egyszeris üresen odarakni elé. Ha nem éhes, úgy is csak kicsit eszik belőle, és otthagyja. nem kövér, és eddig, 5 év alatt semmi komolyabb problémája nem volt. :)
2012. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!