Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki nem szereti a kutyákat,...

Aki nem szereti a kutyákat, miért nem szereti őket?

Figyelt kérdés
Csak olyanoktól érdekel a válasz, akik tényleg nem szeretik őket, és meg is tudják indokolni.
2012. okt. 4. 19:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Főleg azt nem szeretem, ha egy kutya már attól is őrjöng, ha valaki a kert előtt sétál.

Utálom, amikor vizesen felhozzák egy járműre és a kutya megrázza magát.

Utálom az ázott kutyaszagot.

Nagyon félek a kóbor kutyáktól.

2012. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 chrishu ***** válasza:
74%

Van aki ezt az álatot szereti, van aki meg azt. Kinek a pap, kinek a papné

Én pl szeretem a pókokat de a kutyákat egy incidens óta nem

2012. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Ja! És félek azoktól a kutyáktól, amelyek gazdájuk sokadik füttyögésére, hívására sem mennek vissza hozzá.
2012. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
19%

A kutya azert "orjong" ,mert vedi a teruletet az idegenektol

es mert egy kutya megharap (pl) ...attol nem kell utalni az osszes kutyat,mert egy kutya nem volt nevelve es megtamadott :|


Az ilyeneket sosem fogom megerteni,akik azert itelnek el egy allatot,mert az egyik valamivel megbantotta/artott neki :|

2012. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%

nem megy vissza mert nincs megnevelve!!!

egy jolnevelt kutya,nem tamad ees hallgat a gazdajara

2012. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ne csesszetek fel, nem veszekedést kértem, hanem olyan emberek észérveit/okait, akik nem szeretik a kutyákat.
2012. okt. 4. 19:54
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

4-es!

Az utca nem a kutya területe. Nem is figyelmeztető vakkantásról van szó, hanem kerítés-szaggató üvöltő ugatásról, tajtékzó őrjöngésről.

Ez is nevelés kérdése?

2012. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

Nekem a neveletlen,felugráló,sz.art evő,agresszív és őrjöngő kutyáktól van herótom.Pedig én viszonylag ki vagyok békülve velük,igaz csak egyetlen kutyát szeretek igazán,a sajátomat :) Másokét csak megtűröm, mert muszáj.


Egyébként Nem minden kutya őrjöng.

Az én macikutyám türelmesen megvárja a kapu mögött megbújva, míg bejössz, és ha bent van a fél lábad, ráharap és nem ereszt el, csak ha szólok neki :DD

Jó nagy pofája van :DD

Ő az egyetlen kutya, akit eddig igazán szerettem/szeretek.Nem tudom mi lesz velem, ha elpusztul :((

2012. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon szeretem a kutyákat. A nagytestű kutyákat. A többi hihetetlenül idegesít. Főleg ezek a kis divatebek. Azért nem szeretem őket, mert hangosak, agresszívek, és nem tartom őket kutyának. Nekem egy kutya 25-30 kilónál kezdődik, az alatt nem kutya, csak egy szőrös valami.

De például a pulikat kifejezetten utálom. Büdösek, hiába vannak ápolva, hangosak természetüknél fogva, szintén emiatt terelnek, és egyébként sem szeretem az ilyen típusú állatokat.

Nagyon szeretem a nagy kutyákat, és itt nem a harci kutyákra kell gondolni, hanem azokra, akik tényleg nagyok.

2012. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

Én sem igazán csípem a kutyákat, mert:

1.Utálom hogy a barátságos kutyák folyton ugrálnak rám és másznak a képembe, és hogy összekennek. :S

2. Büdösek.

3. Sajnos egy bizonyos szinten félek tőlük, főleg az erdőben rettegek futás közben, mert elég sok agresszív kóbor kutya van a környékünkön.

4. Többször is támadt már rám kutya.

5. Undorító egy állat: mindent felzabál amit csak ér, romlott ételt, mindenféle ürüléket, tetemeket, és még meg is hempergőzik bennük... (Minden tiszteletem a kutyásoké, akiknek van türelmük ezeket a helyzeteket kezelni.)

6. Amit a legjobban rühellek bennük: az ösztöneikből fakadóan kib@szott kis gyilkosok, mindent szétszednek ami él és mozog, tulajdonképpen emiatt "utáltam meg" a kutyákat, mert rengeteg keserűséget okoztak már nekem a tetves vadászösztönükkel.

+ A bónusz, hogy pár hete nekünk is lett egy kutyánk, mert öcsém hazahozta, és valószínűleg baromira nem lesz megnevelve, mert sz@rnak rá, hogyan is kellene. Szóval mindezeket mostmár személyesen is tapasztalhatom, hát fantasztikus. :/

2012. okt. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!