Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeged környékén ismertek...

Szeged környékén ismertek valami jó helyet, ahol lehet kapni husit a kutyunak? Ilyen nyesedéket, szedeléket vagy ilyesmit? Csirke, kacsa, liba, vad, mindegy, csak ne disznó.

Figyelt kérdés

2012. okt. 5. 08:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Állateledel boltokban szokott lenni. Bár én már volt hogy csalódtam ilyenben.. külön megkérdeztem hogy csontos e amit veszek és tele volt apró 3-4cm-es csontokkal.. Attól függ mire kell. Tesco/Auchan/CBA ban szoktam venni pulykafarhátat, nyakat. Jutalomfalatnak meg csirke szívet. Árban icipicit drágább mint az állateledeles.. Viszont van rajta hús, nem olyan zsíros stb..
2012. okt. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a piacon valamelyik hentesnél. Szerintem az a legbiztosabb.
2012. okt. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hajnalban kell kimenni a piacra, akkor még van olcsó és nagyon jó húsos farhát. Amúgy meg jóban kell lenni a közeli ABC eladóival, és a lejárt szavatosságú húsokat olcsón odaadják.
2012. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Vágóhíd nincs Szegeden v a közelben? Érdemes őket felkeresni! Náluk a legolcsóbb, az tuti :)

Nem egyszerű amúgy, nekem kb. 1 hónapba telt, mire megtaláltam az olcsó húsforrást és így is autózni kell érte.


Kérdésedre a válasz (még másik kérdésből):

A disznót meg kell főzni, a többit elég átforralni (bár ha bizonyos ideig fagyasztod előtte, adhatod nyersen is).

Belsőséggel vigyázz, azt kb. heti 2 nap kapjon, a többi napokon husi kéne (meg ugye a csontos husi + zöldség/gyümölcs + a többi).

2012. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sertés vágóhíd van, de nem tudom az is olyan jó-e mint a szárnyasok vagy a vad? Megpróbálom megkérdezni az itteni kisebb henteseknél mi újság, vagy a piacon. Kagylókivonatból mennyit adsz neki?Minden nap?
2012. okt. 5. 12:33
 6/16 anonim ***** válasza:

Alapjáraton jó a disznó, de azt ugye teljesen meg kell főzni.

Én minden nap adok neki zöldkagylót :)

2012. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
és mennyit adsz neki? én ilyen kapszulásat vettem a gyógyszertárban.A kapszulát szétszedtem, és beleszórtam egy picit a kajájába, csak nem tudom mennyit kell.
2012. okt. 5. 15:20
 8/16 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik fajta.

Amit én vettem, abból 60kg-ig napi 1 szem kell. De láttam olyat is, amelyikből pl. felnőtt embernek napi 3. Én is a kajájára szórom rá.

Milyen fajtát vettél?

2012. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen volt a gyógyszertárban. Most nyomja be Csibész a reggelit, hallom ahogy röcsögteti a farhátat:D

2012. okt. 6. 09:10
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha zselatinon és a zöldkagylón kívül nincs benne más, akkor teljesen jó :)


Joey már szunyókál, 1 órája reggelizett :D

2012. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!