Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Falkavezér Shar pei-el mi a...

Falkavezér Shar pei-el mi a teendő? Akaratos, makacs, morog, néha támad.

Figyelt kérdés
Nem az én kutyám, 6 hónaposan került a házhoz. Sokszor nem akar beengedni, a másik kutyának támad, ha szét akarjuk szedni őket minket is támad. Elszökött, én vittem haza (páromékhoz). Meglepett mennyire szelíd és szófogadó volt velem. Megsajnáltam. Eddig nekem semmi kapcsolatom nem volt vele,de most már nem akarom hogy elvigyék. Úgy érzem talán bennem megbízna. Mit tehetnék érte? (Van kutyám de őt kiskora óta nevelem, vele ilyen probléma így nem volt, ezért kérek tanácsot.)
2012. okt. 5. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha számára még viszonylag új vagy annak az az előnye, hogy te még tiszta lappal indulhatsz nála. Könnyebb hiteles vezetőként megjelenned a szemében, mint egy olyan embernek, aki már eljátszotta a tekintélyét a kutya előtt. Én azért azt javaslom, hogy iratkozz be vele egy Cerberos vagy egy Tükör iskolába, még mielőtt te is komolyabb problémákba ütköznél!
2012. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kutyaiskolába kell járni vele hétvégente, ott majd megmondják Neked, hogyan kezeld, és ott ki is próbálhatod, hogy működik-e a módszer. A Népszigeti kutyaiskolát nagyon ajánlom, nagyon profik, és még korábbi gyilkológép kutyákat is megfegyelmeztek már 100 % biztonsággal. Semmi verés, csak jutalmazás a jó viselkedésért, ez a módszerük. Jó kis hétvégi program is ez, a szabadban vagy a kutyáddal, mozogsz Te is.
2012. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gy-M-S megyei vagyok. Ezt elfelejtettem írni.
2012. okt. 5. 10:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor Ebulo Kutyaiskola Győr.

[link]

2012. okt. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
10%

Persze, majd ezért fog fizetni ezreket....

Jól leordítod a fejét mikor morog rád vagy valakire, ha még akkor is nagyfiú jól végighúzol rajta a seprőnyéllel aztán cső.

A kutyának meg kell mutatni ki az úr, egyébként vége a dalnak.

2012. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem próbáld meg az Ebulo kutyasulit Győrben, foglalkoznak problémás kutyákkal is. Jelenleg kutyaoviba hordom oda 4 hónapos kutyámat. Nagyon meg vagyok velük elégedve!
2012. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó, remélem nincs kutyád... Vagy egyszer ő mutatja meg neked, hogy ki az úr a háznál. :)
2012. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves 5! Ha leordítanám a fejét nem biztos hogy másnap reggel még felkelnék. Egy agresszív kutyára ha kiabálsz támadni fog. Hajlandó vagyok fizetni ezreket, sőt 10 000-ket is, ha az a kutya hasznára válik. Állatbarát vagyok, és ha vállalok egy kutyát , akkor vállalom a felelősséget is. Ha nem bírok vele, és segítség kell, akkor vállalom a költségeket. 3 hónapos yorkimra ráléptek, 100 000 Ft volt a gyógyítása. Meg nem fordult a fejembe az elaltatás, vagy hogy ne kezeltessem. Többieknek köszönöm. Messze van a győri de megpróbálom megoldani. Mosonmagyaróvári kutyasuliról véleménye valakinek esetleg? Az közel lenne.
2012. okt. 5. 11:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Menj akkor a Wolf kutyaiskolába nagyon jó suli az is!! Van óváron is nem csak győrben!
2012. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ha hajlandó vagy vele kutyaiskolába menni, akkor nincs is miről beszélni, felkeresel egy szimpatikusat és ott majd segítenek neked. Jó a hozzáállásod a dolgokhoz. Még csak annyit, de biztos elmondják majd suliban, hogy nem csak neked kell megkövetelned a tekintélyt, hanem az egész családnak, mert nálunk is az egyik shar pei-emmel problémáink voltak, és nálunk párom morgásra visszahátrált, ha nem fogadott szót ráhagyta stb... és ez elég nagy visszahúzó erő.
2012. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!