Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttátok már ezt a táncosnő...

Zsuzsabazsa kérdése:

Láttátok már ezt a táncosnő kutyát?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 5. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, de nem tudom vajon mennyire tehet jót a kutya ízületeinek ez a folyton két lábon járás meg ugrálás..
2012. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Na, így lehet az ember legjobb barátjából vásári majmot csinálni.
2012. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem hiszem,hogy,azért teszi,mert szereti.Az ilyen kutyákat általában bántsák,ha nem csinálják,ezért csinálják.A tévében pont egy ugyan ilyen kinézetű kutyát láttam,ami szintén táncolt,szintén ruhában,de nem tudom,hogy ez volt vagy nem.Szerintem elég idétlen ez az egész táncos kutya dolog
2012. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez mint érdekesség.


Láttam már egy párat, de ilyet még sosem.

Nekem tetszik.

2012. okt. 5. 13:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem,ha bohócot csinálnak egy állatból, csak hogy az emberek jól szórakozzanak...A kutya biztos hogy nem élvezi! (és csak az első 4 másodpercet láttam,többre nem vagyok kiváncsi!)
2012. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát egynek elmegy, aranyos, de tényleg nem önszántából csinálja. Nekem az fura hogy úgy meg tudja tartani az egyensúlyát hogy ne tegye le a lábát? Elég sokáig két lábon van, az egyensúlya akkor nagyon jó lehet
2013. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De azt sem látni, hogy erőltetnék neki.

Én úgy látom mintha mosolyogna közben./persze ez hülyén hangzik./

Nekem az is tetszik mikor ő is leguggol tánc közben.

2013. jún. 28. 14:01
 8/9 Laktózmentestej ***** válasza:
31%
Juj de aranyos! Még sosem láttam ilyet!
2013. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogy tanították neki (pozitív vagy negatív megerősítés stb), de tény, hogy elképesztő produkció. Kicsit visszatetszést is kelt bennem, de egyúttal elismerem, hogy nem semmi.
2013. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!