Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Julius k-9 hámok mire jók?

A Julius k-9 hámok mire jók?

Figyelt kérdés
Lehet ,hogy tök hülye kérdés ,de ugyan olyan célra szolgál mint egy normál hám? vagy mi a különbség közte? :)
2012. okt. 5. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezeknek a hámoknak is több fajtája van. Van sima hám, amibe akár sétáltathatod a kutyádat. Van súly, szánhúzásra való hámjuk, mentőkutyás hámjuk, flyballra való, őrző-védőre alkalmas, stb... :)


Van néhány fajta, és mindegyik úgy van kialakítva, hogy adott dolgokra alkalmas.


Nekem pl Oldalkarikás Powerhámom van a boxeremre, így ki lehet kötni őt jogszabálynak megfelelően a kocsiban, nem büntet meg a rendőr, ebben őrzőzünk (plusz vastag bőrnyakörv). Flyballozni is szeretnék majd vele, ugyanezt a hámot fogom használni rá, illetve télen szánkót fog húzni, azért választottam oldalkarikásat.

Sokfajta K-9 hám alkalmas hátizsák felcsatolására, amiben kisebb a súlyt rakhatsz kirándulás alkalmával, hogy erősödjön a kutya.


Szóval igazából szinte bármilyen igényt kielégítenek ezek a hámok, egy életre szóló a minőségük, megfizethető áron, azt kell megvenni, ami a te igényeidhez szükséges. :)

2012. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyan arra mint egy normál hám. Én öv-zni vettem eggyet.
2012. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én mondjuk agilityzek a kutyáimmal. Ott hám nélkül futnak a kutyák. De ilyen nagyobb túrákra szívesen elfogadnék egy ilyen hámot. :)
2012. okt. 5. 14:31
 4/10 anonim ***** válasza:

Agility-re nem is igazán van szükség hámra, én a mi agilityseink kutyáin még asszem nem is láttam, csak zavarja a kutyát abban a sportágban (Bár soha nem agilityztem, csak gondolom, hogy így van!).


Én csak ajánlani tudom ezeket a hámokat, nekem és ismerőseimnek csak jó tapasztalataink vannak vele, bármire is használtuk eddig. :)

2012. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hám ki is tudja dörzsölni a kutyát. egy 3órás túrára annyira nem ajánlott.. Én kerestem súlyhúzó hámot nem olyan rég k9est nem találtam.
2012. okt. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én láthatósági mellény helyett használom ezt a hámot. Az én kutyámat nem dörzsöi ki, pedig volt olyan, hogy 8 órás túrát nyomott le benne. Habár az enyém hosszúszőrű.
2012. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is rövidszőrű (boxer), neki se dörzsölődik ki túrák során. :)
2012. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó minőségűek, jó dolgokat hallottam róla. Én is tervezek majd venni egyet az erős mozgékony amstaffomra. sok féle van, tényleg, már előttem elmondták. Csak annyit mondok hogy nagyon jók.
2012. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szilvi & Argos ***** válasza:

Van köztük sima sétáltató hám, ami nem fedi annyira a kutya hátát, meg spéci hám, ami sokkal nagyobb területet takar, Y övvel, amivel már kisebb súlyokat is tud húzni. A fogantyú segítségével könnyen meg lehet tartani, emelni a kutyát.

Fényvisszaverő szegélye és mellöve segít sötétben észrevehetővé tenni a kutyát, míg a rikító színű hámok az erdőben lehetnek hasznosak vadászok ellen.

Lehet rá tenni hátizsákot, különféle feliratokat és elemlámpát is.

Nagyon erős, kényelmes, kibélelt, látványos.

Én nagyon szeretem és mindenkinek csak ajánlani tudom...

2012. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi Szilvi. Igen láttam ,hogy te is Argoson ezt használsz:)
2012. okt. 7. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!