Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyáimn...

Manócska0918 kérdése:

Hogyan tanítsam meg a kutyáimnak, hogy az udvarban mindig egy helyre piszkítsanak?

Figyelt kérdés
Kettő kutyánk van, egy kb 4 hónapos golden retriever kislány, és egy 4 éves palota pincsi fiú. Elég nagy udvarunk van, és nem szeretném 2-3 naponta körbejárni, hogy összeszedjem utánuk a piszkot, ezért gondoltam azt, hogy ha esetleg rá lehetne tanítani őket, hogy mondjuk a keneljükbe piszkítsanak, annak nagyon örülnék! Onnan azért könnyebben össze tudnám szedni! :) Kisgyerek is van, meg hát ugye nem szeretném, hogy az udvarunkban szerteszét legyen kutyapiszok! Van valami ötlet, vagy ilyesmi?
2012. okt. 5. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenhonnan össze kell szedni és ahol akarod hogy kakiljanak ott hagyjál 1-2-3 darabot.. A koromgáboros egyik kutya másik nemben az utolsó részek közül van egy ilyen rész pont.
2012. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg séta és kerttisztaságra tanítás?
2012. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Kutyafüggő:/

Vannak eleve igényesebb kutyusok, akik egy helyre piszkítanak, de az én kutyám is ahol éri..:/

Az a baj, hogy nem annyira tiszta állatok mint pl. a macsekok, de hallottam olyan spray-ről, amivel ha lefújsz egy területet, akkor oda piszkít, mert annak olyan szaga van.

Esetleg nézz utána:)

2012. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
esetleg pelenka...
2012. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!