Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit csinálnátok?

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Ti mit csinálnátok ha életetek első kutyája meghalna? Én biztos hogy 1 hetes sírógörcsöt kapnék,mert ha most a 4 éve meghalt macskámat minden este megsiratom akkor azt érezném hogy a szívem egy darabját kitéptek! Ti ezzel hogy vagytok?

#kutyaelpusztulása
2012. okt. 5. 17:55
 1/9 Jázi&Csenge ***** válasza:
100%
Mikor az első kutyám meghalt, még pici voltam, de mikor a második, akkor már 9 éves voltam, és az szörnyű volt. Esténként imádkoztam érte, hogy a kutyamennybe jusson, éjszaka vele álmodtam és mindig könnyes szemmel ébredtem. Nem bírtam ránézni más kutyára, aki a gazdijával játszik boldogan. Igazságtalanságnak tartottam, hogy öt évesen el kellett mennie. Ő több volt mint barát-a legjobb barátom volt. Ő több volt mint az életem része-sokszor maga az élet volt. Ő több volt, mint családi kutya-ő családtag volt. Még ma is hiányzik az aranybarna szeme, meleg, mélyreható tekintete, nedves orrocskája, hosszú füle...bársonyos bundája. Még most is könnyezem.
2012. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg fogod kapni azt az 1 hetes sírógörcsöt... :(
2012. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ohhhh nagyon sajnálom nem tudom elképzelni velem mi lesz!Szerencsére még csak 6-5 éves! Nagyon szeretlek ARIKA!!! <3
2012. okt. 5. 18:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon félek tőle hogy hirtelen megtámadja valami betegség mint egyik barátnőmét amelyiket tegnap altatták el!
2012. okt. 5. 18:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Örökké szertünk de díjnyertes kutya!!! Juss a kutyamennybe!
2012. okt. 5. 18:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem decemberben ment el a kutyám, alig 2 évesen. Azóta is minden nap rá gondolok, leírhatatlanul hiányzik, szinte minden nap sírok érte. Nem tudok olyan emberre nézni, aki boldogan sétál vagy játszik a kutyusával... A szívemből azóta hiányzik egy darab, amit semmi, és senki sem tud pótolni.

16/L

2012. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan megsiratnám de ez az élet rendje, semmi sem tart örökké és ezt el kell fogadni. Az előző kutyánkat el kellett altatni mert lebénultak a hátsó lábai 14 éves korára, és fájdalmai is voltak. Megsirattam, de jobb volt neki szépen elaludni mint hogy évekig szenvedjen. Így könnyebb is volt elengedni.
2012. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első kutyám elvesztése is rettenetes volt, de a legfájóbb a második kutyusom elhalálozása volt.

6 éves koromfekete német juhász szuka, tökéletesen kiképezve. Karácsony előtt 2 héttel a másik szukánk elkezdett tüzelni, és elcsavarogtak. Szerencsésen hazatértek. De a következő héten nem így lett.. A vadászok kint hajtották a nyulakat, és NAGYON JÓL TUDTÁK HOGY AZ ÉN KUTYÁM, lelőtték majd a tetemet elásták valahova, hogy ne tudjam őket feljelenteni.

A kutyáim SOHA SENKIT nem bántottak, csak kiszaladtak a nyulak után.. Ennyi volt a bűnük. Karácsony előtt egy héttel elveszítettem a legjobb barátomat!

2 hónapig minden éjjel rémálmaim voltak és nem adtam fel a reményt, hogy egyszer hazajön pedig nagyon jól tudtam hogy már nem fog..

Nagyon rosszul voltam, állandóan magamba voltam fordulva, sírtam, szinte semmit nem aludtam.


Aztán eltelt egy kis idő, és megvettem a számomra legkedvesebb fajta egyik példányát: Egy amstaffot. :)

Nagyon jó fej kutyus egyszerűen imádjuk egymást és nem én választottam ki hanem Ő engem. Lassan egy éves és boldogok vagyunk. :)

2012. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem most van a 3-ik kutyám bár előtte még volt egy basett hund-unk de még csak 3 éves voltam mikor elment, elütőtték, hiányzott de a szüleim aztmondták sokáig hogy csak elment sétálni, de többé nem tud hazza jönni. 2 évre rá apukám hazza jött egy kis törpe snaucerrel az utcán találta össze verve szegény már 8 éves volt és 6 évet élt még velünk boldogan úgy halt meg, hogy este még játszott velem aztán elment a kisvackába aludni de többet nem kelt fel. Nagyon sokáig magam alatt voltam és még most is sokat gondolokrá a régi szép emlékekre.Aztán 2 évig nem volt kutyánk és akkor apukám megint haza állított egy kis palotapincsivel aki nagyon félt a fogai kivoltak verve nagyon sovány volt és nem is vettük észre csak 2 hét múlva hogy vemhes sajnos a kölykök elpusztultak mivel nem tudtak rendesen kifejlődni ő is majdnem elpusztult akkor, de szerencsére még időben voltunk.Aztán négy éve amikor búcsú volt nálunk akkor utánam jött és elveszett valószínű hogy valaki felkapta a tömegben mert akkora már igazi kis kezes bárány lett belöle. 2 hétig kerestem megállás nélkül plakátokat raktam ki, az összes spórolt pénzem (50.000 ft) felajánlottam anak aki vissza hozza de semmi.Nem lett meg még a mai napig reménykedem abban hogy egynap mire hazza érek a munkából itt vog ülni az udvaron és rám vár.Most van egy 6 éves keverék kutyusom aki 2 évvel azelőtt került hozzám hogy a kis palotapincsim eltünt őt a hévről dobták le és anyámmal jött hazáig.Ő a mindenem megőrülnék ha valami baja esne.Vigyázok rá mint egy kis himes tojásra.Ha búcsú van vagy szilveszter végig vele vagyok, olyankor bent alszik velem.Egyszerűen imádom :)
2012. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!